Atsaukt opciju, Gmail ziņojumu sūtīšana vai sūtīšanas atsaukšana - Datorā - Gmail Palīdzība


Skaļumu varat arī iestatīt, izmantojot skaļuma slīdni Atskaņošanas vadības joslā.

Gmail ziņojumu sūtīšana vai sūtīšanas atsaukšana Varat sūtīt ziņojumus un atsaukt to sūtīšanu pārlūkprogrammā vai lietotnē Gmail.

Videoklipa paslēpšana, kad netiek atskaņots Sniedzot prezentāciju, videomateriālu par paslēpt, līdz esat gatavs to atskaņot. Taču ir jāizveido automātiska vai izraisīta animācija, lai atskaņošanu uzsāktu, pretējā gadījumā slaidrādes laikā videomateriāls tā arī paliks neparādīts.

Kā aktivizēt hibernācijas opciju operētājsistēmā Windows 10

Papildinformāciju par automātiskās vai izraisītas animācijas izveidi skatiet rakstā teksta vai objektu animēšana. Cilnes Atskaņošana sadaļas Video rīki grupā Video opcijas atzīmējiet izvēles rūtiņu Slēpt, kamēr neatskaņo. Videomateriāla cikliska atskaņošana Lai prezentācijas laikā videomateriālu atskaņotu atkārtoti un nepārtraukti, varat izmantot cikliskuma līdzekli. Kontekstcilnes Video rīki cilnes Atskaņošana grupā Video opcijas atzīmējiet izvēles rūtiņu Nepārtraukta atskaņošana.

Videomateriāla attīšana uz sākumu pēc atskaņošanas Lai pēc atskaņošanas prezentācijas laikā attītu video, rīkojieties šādi: Kontekstcilnes Video rīki cilnes Atskaņošana grupā Video opcijas atzīmējiet izvēles rūtiņu Attīt pēc atskaņošanas. Multivides vadīklu rādīšana Lai prezentācijas laikā atsaukt opciju multivides vadīklas, veiciet tālāk norādītās darbības.

atsaukt opciju kā nopelnīt naudu, izmantojot internetu

Cilnes Slaidrāde grupā iestatīšana atzīmējiet izvēles rūtiņu Rādīt multivides vadīklas. Lai kontrolētu, kā tiek atskaņots videoklips, izmantojiet PowerPoint lentes cilnē atskaņošana pieejamās opcijas. Šī cilne tiek parādīta lentē, ja slaidā atlasāt video. Šīs opcijas videoklipam ir pieejamas pēc video faila iegulšanas vai saites uz to no datora. Video atskaņošana automātiski vai pēc noklikšķināšanas Padoms.

Iestatiet šo opciju atsaukt opciju animāciju vai trigera pievienošanas videoklipam. Mainot šo opciju, tiek noņemtas visas ar jūsu video saistītās animācijas. Normālskatā noklikšķiniet uz videomateriāla kadra slaidā.

atsaukt opciju opcijas vaniļa

Attēls: norādiet, kā vēlaties sākt video prezentācijas demonstrēšanas laikā Kontekstcilnes Video rīki cilnes Atskaņošana grupas Video opcijas sarakstā Sākums veiciet kādu no šīm darbībām: Lai demonstrētu video, kad slaidrādes skatā tiek parādīts slaids, kurā ir videoklips, atlasiet automātiski.

Lai kontrolētu, kad vēlaties sākt video, noklikšķinot ar peli, atlasiet pēc klikšķa. Pēc tam, kad prezentējat slaidrādes skatā, vienkārši noklikšķiniet uz video kadra, kad esat gatavs atskaņot video.

Video atskaņošanas laikā varat pauzēt to, noklikšķinot uz tās.

Vēlams opcija "Atsaukt pieteikumu"

Lai turpinātu video atskaņošanu, vēlreiz noklikšķiniet uz tā. Videomateriāla atskaņošana pilnekrāna režīmā Videomateriālu var atskaņot tā, ka tas prezentācijas sniegšanas laikā aizņem visu slaidu ekrānu. Atkarībā no sākotnējā video faila izšķirtspējas, to palielinot, video attēls var deformēties.

Mazāk Piezīme. Šī lapa ir tulkota automatizēti, un tajā var būt gramatiskas kļūdas un neprecizitātes. Mūsu nolūks ir šo saturu padarīt jums noderīgu. Vai lapas lejasdaļā varat mums pavēstīt, vai informācija jums noderēja? Ērtai atsaucei šeit ir šis raksts angļu valodā.

Pirms videomateriāla iekļaušanas prezentācijā vienmēr priekšskatiet to, lai gadījumā, ja video attēls šķiet deformēts vai izplūdis, varētu atsaukt pilnekrāna rādīšanas opciju. Ja iestatīts, ka video tiek rādīts pilnekrāna režīmā un tam atsaukt opciju ir iestatīta automātiska atskaņošana, video kadru var vilkt nost no slaida uz pelēko apgabalu, lai tas nebūtu slaidā redzams vai īslaicīgi neparādīsies pirms pilnekrāna režīma ieslēgšanās.

Normālskatā noklikšķiniet slaidā uz video kadra, kuru vēlaties atskaņot pilnekrāna režīmā. Kontekstcilnes Video rīki cilnes Atskaņošana grupā Video opcijas atzīmējiet izvēles rūtiņu Atskaņot pilnekrāna režīmā. Video lieluma maiņa Atsaukt opciju nevēlaties filmu atskaņot pilnekrāna režīmā, varat mainīt tās izmērus līdz vajadzīgajam lielumam.

Bināro Opciju Konvencija

Normālskatā atlasiet video, kura lielumu vēlaties mainīt. Veiciet vienu no šīm darbībām Lai pielāgotu formatējumu: Noklikšķiniet uz stūra lielummaiņas tura, līdz redzama bultiņa ar dubultu smaili, pelnīt naudu tiešsaistē, izmantojot ārzonas pēc tam velciet, lai mainītu kadra izmērus.

Lai paturētu video centru tajā pašā vietā, velkot turiet nospiestu taustiņu CTRL. Pēc noklusējuma vilkšanas laikā tiek saglabātas videoklipa proporcijas fiksējot tās.

Vēlos atsaukt ziņojumu programmā Outlook.com

Parasti lielākajai daļai videoklipu ar x izšķirtspēju ir proporcijas, kas arī ir PowerPoint  prezentāciju noklusējuma proporcijas. Noklusējuma proporcija prezentācijām PowerPoint  un jaunākās versijās ir Ja prezentācijas un videoklipa proporcijas atšķiras, atskaņošanas laikā videoklips izskatīsies deformēts.

atsaukt opciju mmpg binārās opcijas

Lai norādītu precīzu videoklipa augstuma un platuma attiecību: Sadaļas video rīkicilnes Formatēšana PowerPoint  vai jaunākas versijas vai Opcijas PowerPoint grupā atsaukt opciju noklikšķiniet uz dialoglodziņa ikonas. Noklikšķiniet uz lielumsun pēc tam sadaļā Mērogsatzīmējiet izvēles rūtiņu Fiksēt proporcijas. Sadaļā lielums un pagriešanaievadiet izmērus lodziņos augstums un platums vai sadaļā Mērogslodziņos Mērogs augstums un Mērogs platums ievadiet vēlamo lielumu, salīdzinot ar video sākotnējo lielumu.

Lai izvairītos no video izlaišanas atskaņošanas laikā, sadaļā Mērogsatzīmējiet izvēles rūtiņu Labākais slaidrādes mērogs. Videomateriāla priekšskatīšana Normālskatā noklikšķiniet uz video kadra. Noklikšķiniet uz Atskaņot.

Opcija Atskaņot atrodas arī kontekstcilnes Video rīki cilnēs Formatēšana un Atskaņošana, konkrēti — grupā Ieskats. Video skaļuma iestatīšana Kontekstcilnes Video rīki cilnes Atskaņošana grupā Video opcijas noklikšķiniet uz Skaļums un pēc tam izvēlieties vienu no šīm iespējām: Zems.