Baikal tirdzniecība


Nākotnes procesors: "Baikal"

Kas tie ir par nekustamajiem īpašumiem? Kādus nekustamos īpašumus uzņēmums piedāvā potenciālajiem investoriem?

baikal tirdzniecība

Kāpēc uzņēmums vairs nenodarbojas ar daudzdzīvokļu māju remontu pabeigšanu? To žurnālam m2 un portālam varianti.

HIPONIA ir savs „Baikāls”

Tajā ir nekustamie īpašumi visos Latvijas reģionos. Šodien tajā ir nekustamā īpašuma objektu, no tiem divas trešdaļas ir ārpus Rīgas un Rīgas rajona.

baikal tirdzniecība

Hiponia portfelis nav statisks — tas gan samazinās, gan papildinās ar jauniem objektiem — Vai jūsu portfelī ir kādi interesanti īpašumi vai tādi, kas neatbilst ierastiem priekšstatiem? Piemēram, sporta komplekss Rīgā, moderns tirdzniecības centrs Liepājā, atpūtas komplekss Gaujas krastā, trīs zvaigžņu viesnīca Bauskā.

baikal tirdzniecība

Var minēt arī dolomīta un grants ieguves karjerus Vidzemē un Zemgalē, baikal tirdzniecība minerālūdens avots Bauskas tuvumā. Mums ir arī Pļaviņām tuvu esošs ezers ar ļoti skanīgu vārdu Baikāls. Kur un kādus nekustamos īpašumus pērk visbiežāk? Mēs realizējām vairāk nekā dažādus īpašumus par vairāk nekā 12,7 miljoniem eiro.

baikal tirdzniecība

Pagājušajā gadā pārdevām tādus nozīmīgus nekustamos īpašumus kā viesnīcas Liepājā un Siguldā, daudzdzīvokļu māju Rīgā un ekskluzīvas telpas Vecrīgā. Pārliecinājāmies, ka saglabājas iepriekšējo gadu tendence: baikal tirdzniecība pirmajā ceturksnī tirdzniecība norisinās ne tik aktīvi, kā gribētos. Šī gada pirmajos mēnešos galvenokārt pārdevām mājokļus. Šo darījumu vidējā cena bija aptuveni 50 eiro.

Pieprasīti bija dzīvokļi lielajās pilsētās un Rīgas rajonā. Ļoti iepriecina aktivitāte Gulbenes reģionā.

Četri iemesli izvēlēties naktsmītni Lukomorye at Baikal

Kas to ir sekmējis? Ilgāk savu pircēju vajadzēja pagaidīt viesnīcām Liepājā un Siguldā un arī ēkai -  arhitektūras piemineklim Liepājā. Ceram, ka to pārdošanu ir sekmējusi uzņēmējdarbības aktivizēšanās Latvijā. Vai tā sevi attaisnoja?

Galvenie krievu apstrādātāju izstrādātāji

Atlaides tika dotas ne visiem jūsu portfelī esošajiem īpašumiem. Mēs uzskatām, ka akcija ir attaisnojusi cerības, jo tās laikā pārdevām ne tikai akcijas, bet arī citus mūsu portfelī esošos objektus. Ir pastiprinājusies pircēju interese par Hiponia portfeli kopumā. Tādēļ mūsu mājas lapā bieži parādās jaunas rezervācijas. Potenciālajam pircējam ir jāiesniedz iesniegums konkrētā īpašuma iegādei, mutiski veiktas rezervācijas mēs nepieņemam. Tiesa, tā kā Kā Jūs raksturotu tirgū valdošo noskaņojumu?

Tagad viņš ir kļuvis pozitīvāks, raugās uz nekustāmā īpašuma iegādi perspektīvā. Mēs taču specializējamies darbam reģionos un pārzinām situāciju.

baikal tirdzniecība

Tur galvenokārt cilvēki pērk nedārgus mājokļus, kuru iegādei nav jāņem aizņēmums. Reģionos vietējie uzņēmēji sāk izrādīt interesi par komerciālajiem īpašumiem, un aizvien biežāk šādas intereses rezultāts ir pirkums.

Tomēr tagad daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas jūsu piedāvājumā tiek pozicionētas kā investīciju projekti. Vai ar projektu attīstīšanu vairāk nenodarbojaties?

baikal tirdzniecība

Projekts ietver piecas četrstāvu ēkas ar septiņiem dzīvokļiem katrā un divas piecstāvu daudzdzīvokļu mājas. Daļu no tām mēs esam sakārtojuši, un pašlaik trīs mājās aktīvi tiek tirgoti dzīvokļi. To pircēji ir jaunās ģimenes, kas ir ieinteresētas iegūt netālu no Rīgas ekonomisku mājokli, turklāt vietā ar attīstītu infrastruktūru.

Pēdējo atvērto durvju dienu laikā projektu Sapņu terases ieradās apskatīt vairāk nekā 40 ģimeņu. Pašlaik pārdošanā tiek piedāvāti vairāk nekā 10 dzīvokļi ar pilno iekšējo apdari.

Gāzēts dzēriens BAIKAL 2L

Ņemot vērā, ka daļa šī projekta jau ir veiksmīgi pārdota, mēs ceram, kas tas varētu noskaņot investoru iegādāties projekta atlikušās daļas — divas piecstāvu daudzdzīvokļu mājas. Kāpēc mēs neattīstām paši? Baikal tirdzniecība darbība ir ierobežota — līdz Tajā pašā laikā sasteigta projekta realizācija neveicina labākā rezultāta sasniegšanu — pārdošanu par izdevīgu cenu.

Kam paredzēts Baikāla procesors? Krievu procesors baikāls. Baikal-M pielietojumi Kam paredzēts Baikāla procesors? Baikal-M pielietojumi Izstrādātāji no Krievijas Federācijas sāka veidot savus mikroprocesorus, kurus uzskata par diezgan konkurētspējīgiem salīdzinājumā ar pasaules vadošo zīmolu produktiem. Jau tagad tiek sagatavoti gan sērijveida paraugi rūpnieciskai izlaišanai, gan plānotās izstrādes.

Savu darbību veicam uzņēmumam Hiponia izstrādātā biznesa plāna ietvaros, un tas paredz visa portfeļa realizēšanu un Valsts kases aizdevuma atdošanu līdz Uzdevums mums ir skaidrs, un, lai to izpildītu, pielietosim visas savas profesionālās zināšanas un prasmes.