Bitkoina dibinātājs, Lietuvā izsolīs kripto miljonāra Pauļa Aršauska biznesu


bitkoina dibinātājs

Dalies ar šo rakstu Bitkoinu gremdē stingrāka regulācija un hakeri Ja pagājušais gads pagāja virtuālo valūtu uzplaukuma zīmē, tad šogad šajā ziņā aina visai krasi mainījusies, jo populārākā šāda veidojuma — bitkoina — cena vairāk sarūk nekā kāpj. Turklāt izpārdošanas uzplūdi mēdz būt visai strauji, kas šim tirgum gan ir visai ierasta parādība.

bitkoina dibinātājs

Nupat dažu dienu laikā bitkoina vērtība noplanējusi par ASV dolāriem bitkoina dibinātājs līdz 6,8 tūkst. ASV dolāru atzīmei. Vēl pagājušā gada decembra vidū bitmonētas cena gandrīz aizsniedzās līdz 20 tūkst. ASV dolāru līmenim.

bitkoina dibinātājs

Šajā pašā laikā jāatgādina, ka Regulēs un vēlreiz regulēs Virtuālo valūtu tirgus jaunākās nedienas saistītas ar vairākiem faktoriem. Viens ir ziņas, ka ASV regulatori no virtuālo valūtu biržām pieprasījuši datus, kas varētu liecināt, ka šajā tirgū notiek manipulācijas ar bitkoina vērtību.

Sākotnēji šos datus no lielākajām bitkoina biržām pieprasīja Čikāgas biržas mātes kompānija CME Group, kas pagājušā gada decembrī «palaida» tirdzniecību ar bitkoina nākotnes piegāžu līgumiem to cenu ietekmē bitkoina bitkoina dibinātājs vērtība populārākajās tā tirdzniecības biržās internetā — Bitstamp, Coinbase, itBit un Krak. The Wall Street Journal ziņo, ka viss šis process neesot bijis pietiekami skaidrs, kas attiecīgi tajā licis iesaistīties ASV regulatoriem.

bitkoina dibinātājs

Tiem nav paticis gan tas, kas sniegtie dati bijuši nepilnīgi, gan tas, ka šī procesa caurskatāmība jau pirms tam nav bijusi atrunāta. Pagaidām šī izmeklēšana ir vien sākuma stadijā, liecina pieejamā informācija.

bitkoina dibinātājs