Bitkoina jauda


Comments Avots: blockchain.

Tas ir izraisījis bloku izveides palēnināšanos un komisijas maksu pieaugumu. Bitkoina tīklā var notikt kārtējā krīze. Bitkoina jauda pēdējos gados gandrīz visas jaudas ir koncentrētas rūpniecisko maineru rokās.

bitkoina jauda visprecīzākās bināro opciju stratēģijas

Atšķirībā no entuziastiem, kuri veidoja vairākumu bitkoina pastāvēšanas pirmajos gados, rūpnieciskajam mainingam nepieciešamas ievērojamas izmaksas, un tātad — stabila naudas plūsma fiat valūtā to segšanai. Pēc pasaules tirgu krituma, kas skāra arī bitkoinu, fermu ar vecu aprīkojumu ienesīgums nonāca negatīvajā zonā. Hashrate kritumu izraisīja par nerentabliem kļuvušo Antminer S9 un agrīnāko ASIC maineru ar zemu energoefektivitāti atvienošana.

Nakamoto izgudrojums sāka gūt reālo monetāro vērtību Bitcoin varēja iegādāties picu. Šobrīd viens Bitcoin ir vērts ASV dolāru, kas nozīmē, ka pirms septiņiem gadiem nopirktā pica šobrīd maksātu 45 milj.

Kā paziņoja kompānijas CoinShares izpētes nodaļas vadītājs Kriss Bendiksens — pēc bitkoina cenas lejupslīdes, maineri, kuri nodrošina trešdaļu tīkla skaitļošanas jaudas, sāka ciest zaudējumus. Situāciju saasina maijā ieplānotā maineru atlīdzības samazināšana uz bitkoina jauda, kas vēl divas reizes samazinās ienesīgumu BTC. Ja bitkoina cena nepieaugs, tad daudzi maineri būs spiesti aiziet no tirgus.

bitkoina jauda labākās stratēģijas bināro opciju pārskatīšanai

Saskaņā ar Blockchain. Tagad maineri joprojām iegūst bitkoinus, cerot, ka kurss drīz sāks atjaunoties.

bitkoina jauda ieņēmumi no interneta ritošā

Tomēr, ja pirmā kriptovalūta nepieaugs līdz maijā paredzētajai atlīdzības samazināšanai uz pusi — tad daudzi maineri, kuri izmanto novecojušas iekārtas, pilnībā izbeigs darbību. Maineru jaudas samazinājums var izraisīt īslaicīgu bitkoina tīkla drošības līmeņa pazemināšanos un komisijas maksu pieaugumu. Jāatzīmē, ka pūli Antpool un BTC ir zaudējuši līderpozīcijas bitkoina tīkla hasrate.

bitkoina jauda kā es nopelnīju naudu nedēļas laikā

Bet