Darba iespējas


kā nopelnīt ātru prestižu

Ja jūs piekrītat, noklikšķiniet uz pogas "Es piekrītu". Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, mainot Web pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes.

Plašāku informāciju par sīkdatnēm var atrast šeit. Vairāk informācijas Sīkfaili, kas nepieciešami vietnes darbībai Funkcionālie sīkfaili, kas nepieciešami vietnes darbības atbalstam darba iespējas kurus mēs nevaram atspējot.

bināro iespēju tirdzniecības stratēģijas 60 sekundes video

Viņi atbalsta lietotājam draudzīgu vietnes darbības režīmu. Jūs varat tos izslēgt pārlūkprogrammas iestatījumos, taču, iespējams, kāds saturs jums nebūs vairs pieejams.

Kantar aicina darbā uz noteiktu laiku PĒTĪJUMU VADĪTĀJU Prasības: Bakalaura vai maģistra grāds — vēlams ar specializāciju socioloģijā, tirgvedības pētīšanā vai matemātikā, statistikā; Vismaz 2 gadu rezultatīva praktiska pieredze tirgus izpētes, mārketinga, sociālo, mediju vai līdzvērtīgu pētījumu jomā; Spēj efektīvi organizēt savu darbu, vienlaikus vadot projektus un koordinējot tajos iesaistītos cilvēkus; Prasme izveidot anketu kā kvalitatīvajiem, tā arī kvantitatīvajiem pētījumiem; Teicamas latviešu valodas, labas krievu un angļu valodas zināšanas; Individuāls redzējums, kā attēlot pētījumos iegūtos rezultātus grafiku veidā PowerPoint; Prasme strādāt ar Excel datu tabulām darba iespējas spēja interpretēt datus; Spēja patstāvīgi plānot veicamos darbus un rezultatīvi vadīt pētījumu projektus; Atvērtība jaunu zināšanu un prasmju apguvei. Papildu prasības un īpašības: Interese un vēlme pētīt, ko domā sabiedrība, patērētāji, mērķa grupas utml.

Es piekrītu funkcionālajiem sīkfailiem Statistiskās sīkdatnes Šīs sīkdatnes ļauj mums redzēt un apkopot anonīmu statistiku, piemēram: vietņu apmeklējuma statistiku, ienākošā apmeklējuma avotus utt. Visi dati ir anonīmi un tiek izmantoti vietņu optimizēšanai.

kā nopelnīt naudu, izmantojot mobilo

Es piekrītu statistikas sīkdatnēm Mārketinga sīkdatnes Šīs sīkdatnes ļauj izvēlēties pareizos kanālus reklamēšanai, sniedz jums potenciāli interesantus reklāmas piedāvājumus. Sīkdatnes ļauj identificēt jūsu pārlūkprogrammu un ierīci.

kā jūs varat ātri nopelnīt daudz naudas

Ja jūs atsakaties no šīm sīkdatnēm, jūs nesaņemsit attiecīgus piedāvājumus. Es piekrītu mārketinga sīkdatnēm.