Divi bitkoini


divi bitkoini

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma Suhumi iedzīvotāji medijam atklājuši, ka elektrības pārrāvumi kļuvuši par skarbu ikdienas sastāvdaļu.

Tie kļuvuši tik regulāri, ka pat veļasmašīnas nespējot pabeigt mazgāšanas ciklus.

divi bitkoini

No Krievijas absolūti atkarīgais reģions ar kriptovalūtu ieguves biznesu esot pārņemts kopš Tomēr kriptovalūtas uzņēmēju vairums nav meklējami starp reģiona aptuveni iedzīvotāju, bet gan Krievijā. Uzņēmēji ar brīviem līdzekļiem ierodas ekonomiski atpalikušajā reģionā ar dārgu datoraparatūru, izmanto lētos elektroenerģijas tarifus, zemās nekustamo īpašumu cenas un gandrīz nekādas regulējošas likumdošanas neesamību un gūst peļņu.

divi bitkoini

Neoficiāla informācija liecina, ka Abhāzijā ir ap kriptovalūtas fermām jeb milzu noliktavām vai pat ēku rindām pilsētās, kuras pilnas ar diennaktīm strādājošiem serveru tīkliem. Tiek lēsts, ka ik mēnesi tās patērē no 40 miljoniem līdz pat miljoniem kilovatstundām enerģijas. Līdz šim elektrības pārrāvumus reģionālā vadība risinājusi, par vairākkārt dārgāku tarifu iepērkot trūkstošo elektroenerģiju no Krievijas, bet mēģinājumi kontrolēt kriptovalūtas fermas cietuši sakāvi.

divi bitkoini

Līdz ar to izveidojusies situācija, ka Abhāzijas iedzīvotāji faktiski uztur ārvalstu uzņēmēju rūpalu ne tikai paciešot elektrības pārrāvumus, kas ietekmē vietējo ekonomiku, bet pat finansējot divi bitkoini patērēto elektrību, norāda medijs.

Tikmēr Abhāzijai no tā nav gandrīz nekāda labuma.

Tika rādīti fragmenti no Ignatovas runas žurnāla "The Economist" rīkotā konferencē. Tas bija vienkārši: viņa iegādājās "OneCoin" "žetonus", tika uzģenerētas monētas, kas nonāca personīgajā kontā. Pēc laika šīs monētas varēs iemainīt atpakaļ pret eiro vai mārciņām - tāpat kā "Bitcoin" gadījumā, to vērtība būšot augusi.

Galvenais enerģijas avots nemainīgi ir Inguri HES, kas par spīti saspīlējumam starp Tbilisi un Suhumi ražo enerģiju arī Gruzijas neokupētajai daļai, bet pašā Abhāzijas elektrotīkla uzlabošanā divi bitkoini nekādas investīcijas netiek veiktas. Bet esošie regulārie elektroenerģijas pārrāvumi ir nieks, ņemot vērā, ka jau nākamā gada februārī Inguri HES slēgs uz rekonstrukcijas laiku, lai nomainītu un atjaunotu PSRS laikā uzstādītās tehnoloģijas.

divi bitkoini

Seko Delfi arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!