Žetonu prognozes


žetonu prognozes

Seko mums vai pievienojieties mūsējiem Tā ir pazīstama ar savu augsto digitalizācijas līmeni Šveicē, un tā vēl nav spējusi žetonu prognozes ar nozīmīgām cryptocurrency tirdzniecības platformām tirgū. Tomēr viss norāda uz faktu, ka valsts arvien vairāk pievēršas digitālai aktīvu tirdzniecībai, tostarp drošības žetoniem.

žetonu prognozes

No jaunā gada Jūs varēsiet saņemt FinTech licenci Šveices teritorijā, kas ļaus iedzīvotājiem saņemt noguldījumus, kuru maksimālā vērtība ir līdz pat miljoniem CHF. Visas galvenās cryptocurrency maiņas piedāvā lietotājiem iespēju noguldīt konkrētas valūtas tikai ar mērķi veikt darījumus.

Tā kā bankas ir atbildīgas par valūtu noguldīšanu, Šveices biržas tiek veiktas galvenokārt Ārpusbiržas darījumi vai piedāvāt iespēju iegādāties ar tūlītēju žetonu nodošanu seifam. Tomēr pašlaik tiek izstrādāti vairāki projekti, kas radīs labvēlīgākus nosacījumus tirdzniecībai ar šifrēšanas valūtām Šveicē.

žetonu prognozes

Eidoo projekts Viens no šādiem projektiem vienlaicīgi kalpo daudzām dažādām kriptokursijām maks Eidoo alternatīva tirdzniecības platforma, kas aprīkota ar tehnoloģijām, kas ļauj piedāvāt lietotājiem drošības žetoni.

Veiksmīga attīstība Žetonu prognozes cita starpā tā paredz Šveices Federālās padomes nostāja, kas atzina tehnoloģiju blockchain kā ļoti svarīga vērtspapīru tirdzniecībai, vienlaikus paziņojot par likumdošanas izmaiņām, kas ir labvēlīgas, lai izveidotu labvēlīgu infrastruktūru banku finanšu infrastruktūras izveidei.

Ilgtermiņā tas var novest pie jaunu platformu ieviešanas, kas piedāvā drošības žetonus.

žetonu prognozes

Tomēr alternatīvajā tirdzniecības platformā drīkst ieiet tikai pilnvarotas iestādes. Citi lietotāji, tostarp fiziskas personas, varēs piedalīties tikai organizētā tirdzniecības sistēmā vai peer-to-peer platformās, bet tām ir visas funkcijas, kas ir piemērotas atļautajām platformām.

To ierobežojums ir tāds, ka viņi nevar koplietot pasūtījumu grāmatas vai izpildīt pasūtījumus, kas nav pieejami tirgū. No vienas puses, ir svarīgi samazināt funkcionalitāti, bet jāatzīmē arī tas, ka tas ļauj jums piedāvāt pilnīgi decentralizētus pakalpojumus bez starpniekiem.

žetonu prognozes

Tomēr Federālā padome paziņoja par atbilstoša regulējuma izstrādi, kas ļautu nepiederošām personām piedalīties alternatīvās tirdzniecības platformās.