Finansiālā neatkarība


7 lietas, kas Jūs attur no finansiālas neatkarības

Finansiālā neatkarība October 5, Finansiālā neatkarība var nozīmēt daudzas lietas, un vienmēr der atcerēties, ka tā ir relatīva. Tas ir, pilnīga finansiāla neatkarība ir nesasniedzama, jo mūsu sabiedrības uzbūve ir līdzīga tīmeklim: viena pavediena pārrāvums var izsaukt pārmaiņas desmitos citu posmu.

Ķīna Par finansiālo neatkarību un kā to iegūt Vairums cilvēku kādreiz ir domājuši par dzīvi, kurā par ienākumiem nav jāuztraucas un par dzīvi, kurā darbs ir izvēle, nevis nepārvarama dzīves sastāvdaļa, taču Finansiālā neatkarība šāda brīvība šķiet kaut kas nesasniedzams. Par to kādi ir svarīgākie soļi, kurus nepieciešams veikt, lai palielinātu iespēju kļūt finansiāli neatkarīgam, varēs lasīt šajā rakstā. Šis raksts būs noderīgs arī tiem, kas ir finansiālās grūtībās vai ilgtermiņā vēlas palielināt savus uzkrājumus un uzlabot labklājību. Zinātājiem manis rakstītais neliksies nekas jauns, jo šī tēma ir plaši apspriesta angļu valodā, tomēr resursi latviešu valodā ir gauži maz. Katrs pats ir atbildīgs par uzkrājumu un investīciju veidošanu un šis raksts nav aicinājums veikt vai neveikt kādas darbības ar finanšu instrumentiem.

Ikvienu sabiedrības locekli ietekmē ģeopolitiski procesi, resursu cenas, mūsu darbadevēja ja tāds ir finansiālais stāvoklis, patēriņa preču cenas, utt.

Protams, ka ar zināmu piepūli lielākā daļa bet ne obligāti visi var sasniegt finansiālu neatkarību, taču tā vienmēr tiks sasniegta zināmā mērā, jo mūsu labklājību vairo citi, kuru labklājību savukārt vairojam mēs paši — un tā uz riņķi vien. Kā sasniegt finansiālo neatkarību?

Paturot prātā iepriekš teikto, ir iespējams nodrošināt vismaz nosacītu finansiālo neatkarību.

interneta ienākumu likums

Visdrošākais veids, kā to panākt, ir veidojot uzkrājumus, līdz ikmēneša ienākumi no tiem pārsniedz ikmēneša tēriņus. Šis ir daudzu gadu darbs, turklāt vajadzīgs regulārs ienākumu avots vai kapitāls, no kura veikt sākotnējos depozītus. Tāpat pastāv citi veidi — sākt uzņēmējdarbību vajadzīgs sākumkapitāls, vismaz sākumā jāiegulda liels darbsveikt investīcijas vajadzīga vai nu milzīga veiksme, vai ļoti laba izglītībautt.

Arī šajos un citos ceļos ir nepieciešamas sākotnējas investīcijas. Vārdu sakot, finansiālā neatkarība ir grūti sasniedzama — tai vajadzīgs ass prāts un prasme saskatīt iespējas tur, kur citi tās neredz.

Finansiālā neatkarība

Ja pastāvētu kāds atklāts un drošs veids, kā tikt pie liela, stabila ienākumu avota bez pūliņiem, to jau sen būtu pamanījuši citi. Taču tas nenozīmē, ka nevajag meklēt. Latvijas finansiālā neatkarība? Lai gan indivīds var veikt virkni pasākumu, lai izmainītu savu finansiālo stāvokli, valsts rokas ir sasietas, jo valstis ir daudz lielākā mērā atkarīgas no finanšu tirgus izmaiņām.

Neviena valsts nav finansiāli neatkarīga, taču ir valstis, kuras ir atkarīgas no citu valstu ekonomikām mazāk tādas Finansiālā neatkarība kā ASV, Krievija, Ķīna, utt.

Latvija ir viegli ietekmējama, maza ekonomika, kurai ir procentuāli mazs ārējais parāds, taču saistības, kuras Latvijas valsts ir uzņēmusies, to padara par finansiāli atkarīgu — atsevišķos gadījumos Latvijas ekonomisko politiku var noteikt un nosaka aizdevēji, ES politika un citas lietas.

Latvijā ir divpakāpju banku sistēma, un galvenā jeb emisijas banka ir Latvijas Banka, kas nosaka valsts monetāro politiku, emitē rada naudu, kā arī uzrauga banku un maksājumu sistēmu darbību, nodarbojas ar statistikas vākšanu un publicēšanu, pārvalda Finansiālā neatkarība aktīvus un darbojas kā valsts finanšu aģents.

Par finansiālo neatkarību un kā to iegūt

Otrajā līmenī savukārt atrodas kredītiestādes — bankas un krājaizdevu sabiedrības, kas veic komercdarbību. Latvijā ir vairāki desmiti komercbanku, un pēdējā laikā aktīvas kļuvušas arī krājaizdevu sabiedrības. Kā Latvijas Banka regulē Latvijas finanses?

uzticamas naudas pelnīšanas metodes tiešsaistē

Latvijas banka regulē ekonomiku vairākos veidos, galvenokārt palielinot un samazinot naudas daudzumu apgrozījumā. Naudas daudzumu apgrozībā palielina: Emitējot radot naudu; Samazinot Latvijas Bankas procentu likmes, par kurām bankas var aizņemties naudu no valsts bankas; Pērkot vērtspapīrus un valūtas, tādējādi palielinot bankām pieejamo eiro daudzumu; Samazinot obligāto rezervju prasības naudas daudzumu, kas bankām jātur uzkrājumā.

Par finansiālo neatkarību un kā to iegūt | Mārtiņš runā.

Savukārt naudas daudzumu apgrozībā kā nopelnīt naudu papildus savam pamatdarbam Izņemot naudu no apgrozības; Palielinot Latvijas Bankas procentu likmes, par kurām bankas var aizņemties naudu no valsts bankas; Pārdodot vērtspapīrus un obligācijas; Palielinot obligāto rezervju daudzumu.

Latvijas Banka regulē Latvijas ekonomiku tikai ar Finansiālā neatkarība banku starpniecību.

kā nopelnīt naudu instagramā

Latvijas Bankas mērķis ir uzturēt Latvijas finanšu sistēmu līdzsvarā un novērst iespējamās problēmas banku sistēmas darbībā. Savukārt kredītiestāžu galvenais mērķis ir peļņa, kur pretim krājaizdevu sabiedrības KS darbojas savu biedru interesēs.

dodieties uz binārām opcijām