Fiziski vingrinājumi


Atsevišķos periodos, it īpaši treniņnometņu laikā, tiek pielietots monocikls, tas ir vienas dienas treniņu režīma plānojums.

atsauksmes par anna labākajiem variantiem

Šāds plānojums tiek izmantots, ja dienā ir divi vai vairāk, treniņi. Visos sporta veidos un visos treniņu plānošanas periodos — sagatavošanas, sacensību un arī pārejas periodā, trenerim plānā jāparedz tie vai citi fiziskās sagatavošanas veidi.

Cilvēka ķermeņa reakcija un pielāgošanās fiziskām aktivitātēm

Tagad — par dažādu fizisko īpašību attīstīšanas secību. Sagatavošanas periodā sākam ar izturības — aerobo darba spēju attīstīšanu, neaizmirstot visu fizisko īpašību testēšanu, lai uz šo rezultātu pamata, nepieciešamības gadījumā, koriģētu fiziskās sagatavošanas plānojumu mezociklā.

papildu ienākumi no kurienes

Līdztekus izturības treniņiem, uzsākam spēka sagatavošanas programmu. Tālāk mezociklā pievēršamies ātrspēka pliometrijas un ātruma izturības vingrinājumiem.

Pareizas fiziskās aktivitātes pozitīvā ietekme uz veselību

Ne vēlāk kā sagatavošanas perioda vidus posmā, mezocikla plānojumā iekļaujami ātruma vingrinājumi. Protams, ka katra sporta veida specifika noteiks gan apjomu, gan katras fiziskās īpašības vingrinājumu apjomu mezociklā, taču minētais mezocikla plānošanas princips fiziskajai sagatavošanai tiek pielietots vadošo treneru darbā.

Šeit pieminētas tikai vadošās fiziskās īpašības, bet veiklībai un fiziski vingrinājumi arī tirdzniecības roboti nedarbojas uzmanības lokā treniņu plānojumā.

Sacensību periodāmezocikla plānojums ir tieši pakļauts katra sporta veida specifiskajām prasībām fiziskajai sagatavošanai. Galvenais šajā periodā — uzturēt sasniegto fizisko īpašību līmeni, izmantojot speciālās fiziskās sagatavošanas vingrinājumus un paša sporta veida vingrinājumus.

cilvēki pelna naudu internetā

Treniņu slodžu aspektā mezociklā dominē apjoma samazināšana un intensitātes pieaugums. Plānojot mezociklu pārejas periodam, arī būtu jāparedz fiziskās sagatavošanas programma, tūlīt pēc veselības nostiprināšanas un psiholoģiskās rehabilitācijas pasākumiem. Šajā periodā fizisko sagatavošanu plānojam izmantojot citu ne sava sporta veida vingrinājumus ar mērķi vispusīgās aerobās izturības un arī psiholoģiskās atslodzes veicināšanai.

  • Drukāt Katru darba dienu liela daļa cilvēku vidēji 6 stundas pavada vienā pozā.
  • Vai ir reāli nopelnīt naudu interneta pārskatos

Ieteicami arī spēka treniņi, vēlams, intervālā aerobā režīmā. Pasaules vadošie treneri savā darbā pielieto arī mezociklu, ko nosaukuši par sportiskās formas virsotnes sasniegšanas mezociklu.

izvēles robots, kas pats tirgo

Šis mezocikls tiek plānots pirms atbildīgākajām sacensībām un ilgst 2 — 4 nedēļas. Fiziskās sagatavošanas jomā šajā mezociklā visu fizisko īpašību attīstīšanas vingrinājumi tiek izpildīti sporta veidam atbilstošā kustību struktūrā  un režīmā.

Spēka, ātrspēka t.

binārā opcija bitcoin

Šie fiziski vingrinājumi izturības vingrinājumi tiek izpildīti ar pieaugošās intensitātes metodi — katrs  nākošais skrējiens ir garāks vai arī trenera dotais uzdevums ir censties veikt to vēl ātrāk, kā iepriekšējo skrējienu. Bez tam,  katrā treniņā tiek pielietoti speciālā ātruma vingrinājumi, tas ir vingrinājumi ar virziena maiņu skrienot maksimālā ātrumā.

kā nopelnīt naudu bez naudas un darba

Tā kā aerobās  izturības treniņš fizioloģiski konfrontē ar spēka treniņu resp. Minētais, pēc speciālistu uzskatiem, ļauj pilnvērtīgāk saglabāt abu treniņu iedarbību uz sportista organismu. Semināru kalendārs.