Formas opcija. Skatiet arī


Animē visu SmartArt grafiku kā vienu lielu attēlu vai objektu. Visi vienlaikus Animē katru formu atsevišķi vienlaikus. Atšķirība starp šo animāciju un vienu objektu ir visievērojamākā animācijās, kur formas tiek pagrieztas vai pieaugtas.

Paldies par jūsu atsauksmēm!

Visi vienlaikuskatra forma tiek rotēta vai pieaug atsevišķi. Ar vienu objektuvisa SmartArt grafika tiek pagriezta vai paplašināta.

dārgi ieņēmumi tiešsaistē iespēju jūs varat nopelnīt

Pa vienam Animē katru formu atsevišķi, vienu pēc otra. Līmenis uzreiz Vienlaikus animē visas formas vienā līmenī.

Rediģēšanas opcijas Rakstīt aizstāj atlasīto tekstu     Atlasiet šo opciju, lai dzēstu atlasīto tekstu, kad sākat rakstīt.

Piemēram, ja jums ir trīs formas ar 1. Līmenis pa vienam Animē katru formu katrs līmenis viens pēc otra, pirms pāriet uz formām nākamajā līmenī. Piemēram, ja jums ir četras formas ar 1.

bizness binārā kurā tirdzniecības centrā strādāt

Piemēram, ja izvēlaties opciju visi vienlaikus un ielidojat animācijā, formas, kas ir tuvāk lidotājiem, lidos ātrāk, lai visas formas tiktu saņemtas vienlaikus ar to galamērķiem. Ja atlasāt šo pašu animāciju un opciju kā vienu objektuvisas formas tiek aplidotas ar tādu pašu ātrumu.

Vai jums ir atsauksmes par Microsoft Forms?

Ja izvēlaties kādu animāciju, izņemot vienu objektu, slaida fonā tiek parādīta SmartArt grafikas fons. Fona attēlu nevar animēt, tādēļ, ja tas izjauc slaidu, mēģiniet iestatīt SmartArt grafikas aizpildījumu un līnijas uz nav.

  1. Ja notīrīsit šo opciju, atverot pašreizējo datu bāzi, navigācijas rūts netiks parādīta.
  2. Labi, kā nopelnīt naudu internetā
  3. Tīmekļa vietnes ieņēmumi internetā bez ieguldījumiem
  4. Pieķeršanās režģim un pieķeršanās objekta opcijas ieslēgšana vai izslēgšana programmā Excel - Excel
  5. Sazarotās loģikas izmantošana programmā Microsoft Forms - Office atbalsts

Dodieties uz SmartArt grafiku ar animāciju, kuru vēlaties noņemt. Cilnes Animācijas grupā Pielāgota animācija noklikšķiniet uz Animācijas rūts. Sarakstā animācijas rūts noklikšķiniet uz bultiņas pa labi no animācijas, ko vēlaties mainīt, un pēc tam noklikšķiniet uz Noņemt.

Mazāk Padoms.

Padomi par animācijas izdošanu Lai izlemtu, kura animācija vislabāk darbojas, aplūkojiet informāciju SmartArt grafikas teksta rūtī, jo lielākā daļa animāciju tiek sākta ar augšējo aizzīmi teksta rūtī un pāriet uz leju no turienes. Vai arī varat atskaņot animāciju apgrieztā secībā skatiet sadaļu "animācijas apgrieztā secība".

Ja rūts teksts nav redzama, cilnes SmartArt rīki cilnē Noformējums grupā izveidot grafiku noklikšķiniet uz teksta rūts.

Animācijas, kas ir pieejamas, ir atkarīgas no SmartArt grafikas izkārtojuma, bet visas formas vienmēr var animēt vienlaikus vai arī pa vienai. SmartArt grafikā lietotās animācijas atšķiras no animācijām, ko var lietot formās, tekstā vai WordArt, veicot tālāk norādītās darbības. Savienojošās līnijas starp formām vienmēr tiek saistītas ar otro formu un netiek animētas atsevišķi.

Pieķeršanās režģim un pieķeršanās objekta opcijas ieslēgšana vai izslēgšana programmā Excel

Ja lietojat formas opcija formām SmartArt grafikā, animācija tiek atskaņota formu parādīšanas secībā. Pasūtījumu var apvērst formas opcija kopumā.

Animāciju nevar atskaņot no pasūtījuma, piemēram, no A līdz Formas opcija un pēc tam F līdz D. Šajā piemērā varat izveidot vienu slaidu, kas animē formas opcija no A līdz C, un otru slaidu, kas animē formas no F līdz D. Pārslēdzot SmartArt grafikas izkārtojumus, jebkura pievienotā animācija tiks pārsūtīta uz jauno izkārtojumu.

Animācijas pievienošana Svarīgi! Efekti, kas SmartArt grafikām nav pieejami, tiks parādīti pelēkoti. Ja vēlaties izmantot animācijas efektus, kas nav pieejami SmartArt grafikām, SmartArt grafikas pārvēršana par atsevišķām formām un animācijas efekta pievienošana. Noklikšķiniet uz SmartArt grafikas, kuru vēlaties animēt.

Pieķeršanās režģim un pieķeršanās objekta opcijas ieslēgšana vai izslēgšana programmā Excel Excel pakalpojumam Microsoft Excel Excel  Excel  Excel  Excel  Vairāk

Cilnes animācijas grupā animācijas atlasiet animāciju, kuru vēlaties iekļaut sarakstā animēt. Cilnes animācijas grupā animācijas atlasiet pēc zara pa vienam vai pa vienam līmenim. Cilnes Līguma konstrukciju variants grupā Animācijas noklikšķiniet uz Pielāgota animācija.

Pielāgoto animāciju formas opcija noklikšķiniet uz izvēršanas v veidalai tiktu rādītas visas SmartArt grafikas formas.

Zarojuma loģikas pievienošana veidlapai

Sarakstā Pielāgota animācija atlasiet visas formas, kuras nevēlaties animēt, turot nospiestu taustiņu CTRL un pēc tam noklikšķinot uz katras formas. Noklikšķiniet uz Noņemt. Šādi tiek noņemts animācijas efekts no formas.

Tā neizņem formu no SmartArt grafikas.

Iespējamās darbības

Katrai atlikušajai formai atlasiet vajadzīgās animāciju opcijas, atlasot formu pielāgoto animāciju sarakstā un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķinot uz formas vai noklikšķinot uz mainīt. Kad esat atlasījis vajadzīgās animācijas opcijas, izvērsiet pielāgoto animāciju rūti. Noklikšķiniet uz SmartArt grafikas ar animāciju, kuru vēlaties mainīt. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pielāgotās animācijas sarakstā Pielāgota animācija un pēc tam noklikšķiniet uz efekta opcijas. Noklikšķiniet uz cilnes SmartArt animācija un pēc tam atzīmējiet izvēles rūtiņu apgrieztā secība.

opcijas īpašnieks lai internets darbotos, jums manuāli jāreģistrē ip

Kad animējat savu SmartArt grafiku, atkarībā no izmantotā izkārtojuma varat pielāgot animāciju, izmantojot tālāk norādītās opcijas.