Iespēja nāk. Pārtikas uzņēmumu federācija: depozīta sistēma ir vienīgais ceļš


Microsoft Teams nāk klajā ar jaunumiem Microsoft Teams nāk klajā ar jaunumiem Pēdējo mēnešu laikā Microsoft un nu jau pieredzējušie mācībspēki ir strādājuši pie tā, lai uzlabotu sadarbību un komunikāciju Teams vidē. Šie pielāgojumi būs noderīgi ikvienam gan attālinātajās mācībās, gan klātienes un tiešsaistes mācību apvienotajās programmās. Lai gan skolēnu un skolotāju klātienes mijiedarbība un spēja vienam otru redzēt ir attālināto mācību lielākais klupšanas akmens, taču zemāk uzskaitītie jaunumi sniedzas pāri tam. Šie jaunumi spēs optimizēt mijiedarbību un padarīt tiešsaistes sarunas dabiskākas. Together Mode kopības režīms visus sarunas dalībniekus izvieto uz kopīga fona, iespēja nāk, auditorijā, tādējādi radot vienotu sajūtu, it kā visi dalībnieki atrastos vienā telpā.

Franču neirologs Ērihs Rīders uzskata, ka situācija varētu būt patiesi drūma. Pēcāk bijušais pilots tika pārvests uz savām mājām Cīrihē, kur turpinās darbs pie viņa atlabšanas procesa.

iespēja nāk

Šūmahera ģimene ir pieņēmusi lēmumu atklāt pēc iespējas mazāk informāciju par leģendārā pilota veselības stāvokli. Šādu lēmumu, protams, ciena arī bijušā sportista tuvākie draugi un bijušie kolēģi.

Tomēr medicīnas speciālisti ik pa laikam nāk klajā ar savu viedokli par Šūmahera situāciju. Šoreiz sarunā ar franču televīzijas kanālu TMC savas domas atklāja atzīts franču neirologs Ērihs Rīders.

iespēja nāk

Tas nozīmē, ka viņš ir nomodā, taču nereaģē. Viņš elpo, viņa sirds darbojas, un, iespējams, viņš var piecelties sēdus vai pat ar speciālista palīdzību kā mazulis paiet, bet neko vairāk.

Es domāju, ka tas viņam ir maksimums," skaudro prognozi skaidroja ārsts Tāpat speciālistam tika vaicāts, vai pastāv iespēja, ka leģendārais pilots kādu dienu varētu pilnībā atgūt veselību. Rīders savā atbildē sevišķi optimistisks nebija: "Vai pastāv iespēja, ka viņš kādreiz vēl būs tāds, kā pirms negadījuma?

iespēja nāk

Es nudien tā nedomāju. Jo vairāk laika paiet kopš traumas gūšanas, jo mazāka iespēja sagaidīt uzlabojumus. Diezgan droši var apgalvot, ka iespēja nāk situācija neuzlabosies," izteicies Šifs.

iespēja nāk

Savas karjeras laikā Šūmahers ir kļuvis par septiņkārtēju F-1 čempionu, kā arī viņam pieder vairāki šī sporta rekordi, tai skaitā visvairāk uzvaru atsevišķos "Grand Prix" posmos Tiesa, šo leģendārā pilota panākumu jau nākamajā sacīkstē var atkārtot Luiss Iespēja nāk.

Seko Apollo arī Instagram  - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!