Iespējas 60


Lielu atsaucību šādas konsultāciju aktivitātes gūst arī Zviedrijā, kur SEB grupas klienti ļoti aktīvi izmanto bankas sniegtās iespējas un palīdzību uzkrājumu veidošanas plānošanā," stāsta SEB Unibankas vecākā viceprezidente klientu apkalpošanā Šarlote Hagberga.

Tables made of wood! 40 Amazing design options of coffee tables!

Pieteikties 60 minūšu konsultācijām iespējams līdz pat šā gada 7. Ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas vēlas saņemt individuālu konsultāciju pie bankas ieguldījumu speciālistiem par uzkrājumu veidošanas iespējām, var tām pieteikties trīs dažādos veidos: aizpildīt pieteikumu SEB Unibankas mājas lapā www.

mod bitcoins starptautiskā bināro opciju tendenču signālu vietne

Par individuālās konsultācijas norises laiku bankas konsultanti vienojas ar katru klientu. Šīs konsultācijas laikā cilvēki var saņemt informāciju par aktualitātēm pasaules un Latvijas ekonomikā, šo notikumu ietekmi uz dažādiem ieguldījumu pakalpojumiem, skaidrojumu par dažādiem Latvijā esošiem ieguldījumu veidiem — tradicionālajiem depozītiem, strukturētajiem depozītiem, uzkrājošo dzīvības apdrošināšanu, pensiju fondiem un pensiju sistēmu kopumā, ieguldījumu fondiem, fondu fondiem, ieguldījumiem akcijās un parāda vērtspapīros, kā arī individuālajiem ieguldījumu portfeļiem.

augstas frekvences tirdzniecības atsauksmes bināro opciju termiņš

Šobrīd SEB Unibanka ir paplašinājusi arī savu ieguldījumu pakalpojumu klāstu, kā arī radījusi īpaši izdevīgus nosacījumus dažādu ieguldījumu veidu izmantošanai: ir paplašināts SEB ieguldījumu fondu klāsts ar 10 jauniem ieguldījumu fondiem dažādās riska kategorijās un mainītas ieguldījumu fondu pirkšanas komisijas, kas tagad ir zemākas un tiks attiecinātas arī uz visiem tiem klientiem, kas ieguldījumus SEB fondos veic jau šobrīd.

SEB Unibanka, sākot ar 8. Tiem, kas priekšroku dod tradicionālajiem depozītiem, SEB Unibanka no 8.

kā nopelnīt naudu ar aerogrāfiju kā ieguldīt opcijās

Gada sākumā realizētā konsultāciju kampaņa "60 minūtes" un tās laikā gūtā klientu atsaucība bija stimuls plaši iespējas 60 klientus arī gada nogalē.

Izvēloties iespējas 60 veidu, ļoti svarīgas ir ieguldītāja zināšanas par uzkrājumiem un ieguldījumiem, jo tas ļauj izprast ieguldītāja riska līmeni.

kā nopelnīt naudu savā kontā tirgotāju ziņu tirdzniecība