Iespējas piektdienā, Padomi, kā izdevīgi iepirkties ārzemēs | Swedbank blogs


  • Kā jūs varat ātri izveidot biznesu
  • Savukārt tiesības mācīt citu mācību priekšmetu būs skolotājam, kurš apguvis ar attiecīgo mācību priekšmetu saistītu studiju programmas daļu vai profesionālās kompetences pilnveides kursus.
  • Būs plašākas iespējas strādāt par pedagogu izglītības iestādēs
  • Turklāt bieži vien veikali tiešsaistē piedāvā atsevišķus produktus, kurus par zemāku cenu var iegādāties tikai un vienīgi mājaslapā.
  • Ieņēmumi no interneta maksājuma par darbībām

Latvijā šis nosaukums tradicionāli nozīmē "piektdiena, trīspadsmitais", bet pēdējā laikā arvien vairāk sākam to asociēt ar iepirkšanos un atlaidēm. Kas tad īsti ir "Black Friday" un kāda ir šīs dienas vēsture? Tā ir diena, kad preču un pakalpojumu pārdevēji piedāvā lielas atlaides un dažādus izdevīgus piedāvājumus.

iespējas piektdienā bināro iespēju tirgotāju dienasgrāmatas

Mūsdienās vienas dienas princips ir transformējies, un pirmie "Black Friday" piedāvājumi daudzviet parādās jau novembra sākumā. Pateicības diena ASV oficiāli iezīmē Ziemassvētku sezonas sākumu, un tas ir laiks, kad sākam pastiprināti domāt par neatņemamu Rietumu pasaules Ziemassvētku sastāvdaļu — dāvanām.

  • Top 10 bināro opciju ziņā uzticamību
  • Whatsapp 0 ieteikumi Neraugoties uz stingrās izolācijas negatīvo ietekmi uz pasaules ekonomiku, gaidāms, ka gadskārtējā Melnās piektdienas mazumtirdzniecības izpārdošanas tradīcija būs populāra arī šogad.
  • Kā radies pieņēmums, ka piektdiena nes neveiksmi? - Padomi
  • Kā radies pieņēmums, ka piektdiena
  • Kurā iegulda kripta

Jau izsenis lielākā daļa ASV iedzīvotāju, iepriekšējā dienā paēduši svētku iespējas piektdienā tītaru, piesaka brīvu piektdienu un pavada to iepērkoties. Tirgotāji nesnauž — pircēji ir gatavi tērēt naudu, tāpēc jāpārspēj konkurenti, uzrunājot klientus ar pēc iespējas kārdinošāku piedāvājumu.

iespējas piektdienā naudas pārvedums

Kāpēc tāds nosaukums "Black Friday" ­— "Melnā piektdiena" Lai arī lielā iepirkšanās un atlaižu piektdiena norisinās jau sen, kopš Šodien nav īsti zināms, kāpēc "Black Friday" sauc tieši par "Melno piektdienu", taču dominē divas populārākās versijas.

Melns liecināja, ka gūta peļņa. Tika novērota likumsakarība: pārsvarā visu gadu grāmatvedības aprēķinos parādījās sarkanā krāsa, taču pēc Pateicības dienas brīvdienām — melnā.

Tirgotāji ātri vien saprata, ka tas noticis, pateicoties cilvēku vēlmei iepirkties, tāpēc sāka piedāvāt arvien izdevīgākas atlaides, iespējas piektdienā arvien vairāk klientu. Rezultātā "Black Friday" pārliecinoši kļuva par dienu, kad gūt gada lielāko peļņu!

Kā radies pieņēmums, ka piektdiena -13. nes neveiksmi?

Šajā laikā pilsētu apmeklēja milzīgi tūristu pūļi, lai izbaudītu brīvdienas, noskatītos Amerikas futbola maču un no sirds iepirktos. Tūristu bijis tik daudz, ka visu pilsētu pārņēmis liels haoss.

Tika mobilizēti policijas spēki, kuriem nācās pavadīt plānotās brīvdienas ārkārtas iesaukumā, lai tiktu galā ar haotiskajiem atpūtniekiem — regulētu satiksmes sastrēgumus, rindas pie veikaliem un dzenātu garnadžus, kas naski izmantoja pūļa apjukumu, lai nočieptu veikalos pēc iespējas vairāk. Ar laiku policisti sāka šo dienu dēvēt par "Melno piektdienu".

iespējas piektdienā investīcijas no 1 dolāra internetā

Nedaudz no vēstures — "Black Friday" celmlauži Kurš pirmais sāka piedāvāt īpašas atlaides dienā pēc "Tītara dienas", kā to bieži dēvē paši ASV iedzīvotāji, — par to vēsture klusē. Iespējams, tie bija tirgotāji, kas pirmie rīkoja Pateicības dienas parādes, lai reklamētu savu zīmolu un kā palaist tirdzniecības robotu iepirkties?

Kanāda, Toronto.

iespējas piektdienā pelnīt naudu internetā stundas laikā

Toreiz parāde bija gaužām vienkārša — pa Toronto centra ielām vizinājās busiņš ar Santa Klausu uz jumta. Ar laiku parāde attīstījās: ASV, Ņujorka. Princips gluži tāds pats — Ziemassvētku parāde Ņujorkas ielās, kuras galvenais mērķis bija izklaidēt skatītājus un aicināt iepirkties nākamajā dienā — "Black Friday".

Ātri vien "Macy's" parāde kļuva par iespējas piektdienā visā pasaulē, un tā joprojām uzņēmumam nes milzīgu peļņu katru gadu.

Izzini ar Lielo Piektdienu saistītās paražas

Arī Latvijā arvien skaļāk un krāšņāk izskan izpārdošanas piedāvājumi. Tā kā šobrīd jācenšas izvairīties no fiziskas veikalu apmeklēšanas, tad vairums no piedāvājumiem ir pieejami tiešsaistē un visas nedēļas garumā.

Ieskaties arī mūsu mājaslapā.

iespējas piektdienā opcijas reģistrācijas bonuss

Šeit noteikti atradīsi piedāvājumu, kas piemērots tieši tev. Priecīgu iepirkšanos! Seko Delfi arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!