Iļjinska iespējas, «Saskaņu» sanikno žurnālistu nepiedienīgie izteikumi par Mamikinu


Iļjinska iespējas cik daudz bitkoina jūs varat nopelnīt

Frakcijas «Saskaņa» preses sekretāre Katrīna Iļjinska norādīja, ka Latvijai ir jāpabeidz dabasgāzes tirgus liberalizācija, lai dotu iespēju dažādiem gāzes tirgotājiem konkurēt uz vienlīdzīgiem nosacījumiem, bet patērētājiem izvēlēties sev izdevīgāko tirgotāju.

Saeimas Tautsaimniecības komisijas sēdē trešdien tika izskatīti EM sagatavotie grozījumi «Enerģētikas likumā», kas nosaka, kādā veidā tiks pabeigta Latvijas dabasgāzes tirgus liberalizācija. Šāds sadalījums ir izdevīgs vienīgi «investoram», kurš vēlas iegādāties sev tikai izdevīgākos un stratēģiski nozīmīgākos Latvijas gāzes aktīvus.

Iļjinska iespējas ieguldīt bitkoinos pēc intereses

Taču šāds risinājums sadārdzinās kopējās sistēmas izmaksas Latvijas patērētājam, jo, lai patērētāju nodrošinātu ar gāzi, ir nepieciešama arī sadales sistēma, kura šajā gadījumā tiek paredzēta kā vēl viens atsevišķs monopols, lai gan tehniski tā ir vienota sistēma. To sadalot, tirgotājiem būs jāvienojas ar diviem monopoliem, no kuriem viens joprojām varēs piederēt esošajam monopolistam,» uzskata «Saskaņa».

Partija pauž bažas, ka EM piedāvātais modelis ir izstrādāts kāda «investora» interesēs, tikai piesedzot to ar Latvijas patērētāju interesēm, pastiprina fakts, ka EM piedāvā ar likuma spēku nostiprināt īpašus izņēmumus attiecībā uz «finanšu institūciju» vai tās izveidotu kompāniju, kura būs iegādājusies «Latvijas Gāzes» akcijas.

Iļjinska iespējas kā pārsūtīt demo kontu uz reālu kontu

No likumprojekta nav skaidrs, kā praktiski ar EM piedāvāto modeli ir paredzēts nodrošināt vajadzīgo piegāžu drošumu Latvijas patērētājam, atzīmēja Iļjinska. EM piedāvātais liberalizācijas modelis ļoti atgādina jau īstenoto «Citadeles» pārdošanas shēmu, kad valdība Iļjinska iespējas ekskluzīvas iespējas to iegādāties vienam pircējam uz īpašiem noteikumiem, aizbildinoties ar ģeopolitiskiem argumentiem un laika trūkumu,» norādīja «Saskaņa» deputāts Ivars Zariņš. Viņš norādīja, ka, no publiskajā telpā pieejamās informācijas ir zināms, ka Vācijas akcionārs ir izteicis vēlmi pārdot tam piederošā «Latvijas Gāzes» akcijas, kuras tad varētu iegādāties likumprojektā paredzētā «finanšu institūcija» un izmantot likumprojektā paredzētās priekšrocības.

Iļjinska iespējas bināro opciju tirdzniecības apmācības video

EM arī paredzējusi, ka nevienam gāzes ražotājam nav tiesības iegādāties «apvienotā sistēmas operatora» akcijas, kas nozīmē, ka nevienam stratēģiskam investoram ar pieredzi gāzes biznesā nebūs iespējams kļūt par līdzīpašnieku ne pārvades sistēmai, ne Inčukalna pazemes gāzes krātuvei. Jau vēstīts, ka Saeimas Iļjinska iespējas, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti sēdē trešdien pirmajā lasījumā atbalstīja Enerģētikas likuma grozījumus par gāzes tirgus atvēršanu Latvijā, kas tostarp paredz energokompānijas «Latvijas Gāze».