Izkliedes variants. “Amazone” pilnveidojusi mēslojuma izkliedētāju ZA-V | ost-stankoprom.com


veidojot bināro opciju stratēģijas

Jump to navigation Jump to search Gaismas izkliedes veidi vielā Ramana spektroskopija ir ķīmiskās analīzes un vielas pētīšanas metode, kurā izmantots Ramana efekts jeb kombinētā gaismas izkliede. Metode nosaukta indiešu fiziķa Čandrasekharas Venkatas Rāmana — vārdā.

hakeri palīdz nopelnīt naudu

Viņi uzkonstruēja speciālu spektrometru, kurā ar teleskopa palīdzību fokusēja Saules starus uz šķidruma parauga. Ar gaismas filtru sistēmu zinātnieki atdalīja šķidrumā izkliedētos gaismas starus ar citu viļņa garumunekā krītošajiem stariem.

ienākumu veidi internetā

Šāda viļņa garuma izmaiņa norādīja uz cita veida gaismas izkliedi, nekā parastā Releja izkliedekas notiek bez viļņa garuma izmaiņas. Princips[ labot šo sadaļu labot pirmkodu ] Cauri caurspīdīgas pētāmās vielas paraugam laiž gaismas staru parasti izmanto lāzera staru ar noteiktu viļņa garumu. Gaisma izkliedējas paraugā un tiek ar lēcas palīdzību sakopota staru kūlī, kuru laiž caur īpašu gaismas filtru interferences vai akustisko filtrukurš atdala Releja izkliedes starus ar nemainītu viļņa garumu no Ramana izkliedes stariem ar citu viļņa garumu.

visvairāk papulāro ienākumu internetā bez ieguldījumiem

Detektorā nosaka gaismas viļņu frekvences spektru, kas atkarīgs no vielas molekulārās uzbūves. Parasti spektru reģistrē kā funkciju no viļņa izkliedes variants izmaiņas attiecībā pret ierosinošo starojumu.

nedēļas nogales binārās opcijas