Izmantotā opcija. Taga aktivizēšanas opcijas


Šādi Lietotāja izmantotā opcija opciju lietot visiem Office produktiem.

  1. Taga aktivizēšanas opcijas - Tagu pārvaldnieks Palīdzība
  2. Canon : PIXMA rokasgrāmatas : MG series : Lietošanas instrukcijas (printera draiveris)
  3. Papildu drukāšanas funkciju izmantošana

Tiešais priekšskatījums Ja atlasīta opcija Iespējot tiešo priekšskatījumu, varat priekšskatīt, kā mainīsies dokuments izmantotā opcija no tā, uz kuru izvēles iespēju norādīsit. Lai paslēptu ekrāna padomus, Ekrāna padomu stila opcijās atlasiet savām vajadzībām atbilstošu ekrāna padomu shēmu.

Cirpšanas aproce

Opcija Rādīt līdzekļu aprakstus ekrāna padomos parāda lentē esošas pogas vai opcijas aprakstu, ja kursoru novietojat uz attiecīgās opcijas. Opcija Nerādīt līdzekļu aprakstus ekrāna padomos parāda opcijas vai līdzekļa nosaukumu, bet ne aprakstu. Opcija Nerādīt ekrāna padomus nerāda ne pogas vai opcijas nosaukumu, ne aprakstu, ja kursoru novietojat uz lentē esošajām pogām vai opcijām.

opciju darījuma diploms

Grafikas paātrināšanai Ja ir atlasīta opcija Atspējot grafikas aparatūras paātrināšanaiAccess nevarēsit izmantot grafikas paātrināšanai iespējas datora veiktspējas uzlabošanas vajadzībām. Access un augstāka. Kas ir grafikas paātrinātājs?

žetonu atlikums

Grafikas paātrinātājs ir tāda veida video adapteri, kas satur savu personīgu procesoru, lai paaugstinātu veiktspējas līmeņus. Šie procesori ir specializēti grafikas transformāciju aprēķinos tā sasniedz labākus rezultātus nekā vispārīga CPU, kas tiek izmantota jūsu datorā.

Šie adapteri bezmaksas datora centrālo Procesoru citu komandu izpildei, kamēr grafikas paātrinātājs veic grafikas aprēķinus.

Printera draiverim tiek piemēroti šādi ierobežojumi. Ņemiet vērā šo informāciju printera draivera lietošanas laikā.

Uz lapas sākumu Datu bāzu izveidošana opciju iestatīšana Varat atlasīt versiju Access jaunā datora datu bāzēm, konkrētu atrašanās vietu datorā, lai jaunas datu bāzes mapes un pielāgotu kārtošanas secību. Tukšas datu bāzes noklusējuma faila formāts Izmantojiet šo opciju, lai iestatītu vai mainītu faila formātā, Access tiek izmantota ikreiz, kad izveidojat jaunu datu bāzi. Ja datu bāze tiek koplietota ar vairākiem lietotājiem, apsveriet iespēju Accesskas ir pieejams datoros, tā, lai tās varētu piekļūt visiem līdzekļiem datu bāzes versiju.

Vai nepieciešama papildu palīdzība?

Blakus noklusējuma faila formātu tukšu datu bāzi, atlasiet faila formātu. Aizveriet un vēlreiz atveriet datu bāzi opcija stātos spēkā.

mans variants

Datu bāzes noklusējuma mape Lai iestatītu vai mainītu noklusējuma mapes jauno datu bāzu un failu glabāšanai: Noklusējuma datu bāzes mapi tekstlodziņā ierakstiet mapes nosaukumu vai noklikšķiniet uz Pārlūkotlai atrastu mapi.

Jaunas datu bāzes kārtošanas secība Izmantojiet šo opciju, lai mainītu noklusējuma kārtošanas secību ko dēvē arī par salīdzinot secībā. Lai mainītu kārtošanas secību datu bāzēm, kas nākotnē: Blakus jauna datu bāzes kārtošanas secību, atlasiet valodu, kuru vēlaties izmantot.

bezriska stratēģija binārām opcijām

Šī opcija ir spēkā nākamajā reizē, datu bāzes izveide. Lai mainītu kārtošanas secības iestatīšana pašreizējai datu bāzei, veiciet tālāk norādītās darbības.

kā veiksmīgi tirgot bināros opcijas

Blakus jauna datu bāzes kārtošanas secību, atlasiet valodu, kuru vēlaties izmantot. Saspiest un labot datu bāzi.

  • Kā īsā laikā nopelnīt milzīgu naudu
  • Bez depozīta bonusu iespējām

Programma Access saspiež un labo datu bāzi un darbgrāmata tiek saglabāta tajā pašā atrašanās vietā. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet rakstu saspiešanas un labošanas datu bāze.

opcijas prēmija darbojas kā

Piezīme    Access datu bāzes atvēršanas laikā vai vēlāk programmā Access un skatiet "neatpazīto datu bāzes formāts" vai "salīdzināšanai secība netiek atbalstīta izmantotā opcija norādīto failu" ziņojumi, šo problēmu var izraisīt neatbalstītie kārtošanas secību. Mēģiniet nomainīt Vispārīgi mantotaiskas tiek atbalstīts programmā Access vai jaunākas versijas datu bāzes Access datu bāzes kārtošanas secību.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet rakstu atpakaļsaderība starp Access un