Kalendāra opcijas, Tirdzniecība uz ekonomikas ziņas


Noklusējuma kalendāra mapes koplietošana ar ikvienu Noklusējuma kalendāra mape programmā Outlook ir izveidota katrā Outlook profilā. Šo mapi nevar pārdēvēt vai izdzēst.

Kalendāra kopīgošanas atsaukšana

Kalendāranavigācijas rūtī ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes noklusējuma Kalendārs. Parasti tas kalendāra opcijas manā kalendārā, un tas tiek rādīts kā Kalendārs.

kalendāra opcijas nopelnīt naudu bez darba metodēm un bez interneta

Tas parasti ir manā kalendārā un tiek rādīts kā Kalendārs. Noklikšķiniet uz mainīt kopīgošanas atļaujas. Cilnes atļaujas lodziņā nosaukums noklikšķiniet uz Noklusējums.

Sadaļas atļaujassarakstā atļauju līmenis noklikšķiniet uz atļaujas līmeņa. Ar šo atļauju līmeni vai lomu tu vari Īpašnieks Izveidot, lasīt, modificēt un dzēst visus vienumus un failus, kā arī izveidot apakšmapes.

Tālāk: Pāriešana uz Word operētājsistēmai Windows no Docs Notikumu plānošana programmā Outlook darbam ar Windows Neatkarīgi no tā, vai ieplānojat tikšanos pats vai iestatāt sapulci, programma Outlook nodrošina visus nepieciešamos līdzekļus, kas jāatrod visiem lietotājiem piemērotākais laiks. Pārslēdzoties no G Suite kalendāra uz Outlook, ir dažas atšķirības vārdos, lai zinātu, piemēram, dalībniekus, nevis viesus vai mainītu tikšanos ar notikumu. Tikšanās izveide Pievienojiet virsrakstu, sākuma un beigšanas laiku, atrašanās vietu un citu informāciju.

Kā mapes īpašnieks varat mainīt šai mapei piešķirto atļauju līmeni. Neattiecas uz pārstāvjiem. Publicējošais redaktors Izveidot, lasīt, modificēt un dzēst visus vienumus un failus, kā arī izveidot apakšmapes. Redaktors Izveidot, lasīt, modificēt un dzēst visus vienumus un failus.

Publicējošais autors Izveidot un lasīt vienumus un failus, kalendāra opcijas apakšmapes, kā arī modificēt un dzēst izveidotos vienumus un failus.

Mazāk Šis raksts ir par Outlook Web App, ko izmanto organizācijas, kuras pārvalda e-pasta serverus, kur darbojas Exchange Server  vai Ja izmantojat Microsoft vai Exchange Server , jūsu e-pasta programma ir Outlook tīmeklī. Lai saņemtu palīdzību par Outlook tīmeklī, skatiet rakstu Saņemiet palīdzību par programmu Outlook tīmeklī. Lai nokļūtu kalendāra opciju lapā no galvenās Outlook Web App lapas, dodieties uz augšējo stūri un izvēlieties Opcijas, pēc tam Kalendārs navigācijas rūts sarakstā.

Autors Izveidot un lasīt vienumus un failus, kā arī modificēt un dzēst izveidotos vienumus un failus. Līdzstrādnieks Tikai izveidot vienumus un failus.

Mapes saturs netiek parādīts.

Kalendāra kopīgošana ar citām personām

Recenzents Tikai lasīt vienumus un failus. Pielāgots Veiciet mapes īpašnieka definētās darbības. Nav Jums nav atļaujas. Nevar atvērt mapi. Varat izveidot pielāgotas atļaujas, atzīmējot attiecīgās izvēles rūtiņas un opcijas sadaļā atļaujas.

Uz lapas sākumu Pielāgotas kalendāra mapes koplietošana ar konkrētām personām Noklusējuma kalendāra mape programmā Outlook ir izveidota katrā Outlook profilā. Varat izveidot papildu kalendāra mapes, un šīs mapes var pārdēvēt vai dzēst.

Šajā sadaļā ir sniegti kalendāra opcijas, kā kopīgot izveidotās kalendāra mapes. Kalendāranavigācijas rūtī ar peles labo pogu noklikšķiniet uz kalendāra mapes, kuru vēlaties kopīgot.

kalendāra opcijas vai ir iespējams nopelnīt naudu ar bināro opciju robotu

Noklikšķiniet uz koplietot mapes nosaukumu. Koplietošanas uzaicinājuma lodziņā kam ievadiet adresāta vārdu.

kalendāra opcijas kā īsā laikā nopelnīt milzīgu naudu

Ja vēlaties, varat mainīt tēmu. Turklāt, ja vēlaties, piešķiriet atļaujas adresātam, lai mainītu kalendāra vienumus, atzīmējot izvēles rūtiņuAdresāts var pievienot, rediģēt un dzēst vienumus šajā kalendārā. Ziņojuma pamattekstā ierakstiet visu informāciju, ko vēlaties iekļaut.

Papildu drukas opciju iestatīšana

Noklikšķiniet uz Sūtīt. Uz lapas sākumu Pielāgotas kalendāra mapes koplietošana ar ikvienu Noklusējuma kalendāra mape programmā Outlook ir izveidota katrā Outlook profilā.

kalendāra opcijas kā var nopelnīt naudu pensijā

Citu personu piekļuves jūsu kalendāra mapēm atsaukšana vai mainīšana Jebkurā brīdī varat mainīt vai atsaukt personas piekļuves atļaujas uz savām kalendāra mapēm. Navigācijas rūtī Kalendārsar peles labo pogu noklikšķiniet uz kalendāra mapes, kuras atļaujas vēlaties mainīt.

Kalendāra drukāšana

Veiciet vienu no šīm darbībām: Visu lietotāju piekļuves atļauju atsaukšana vai mainīšana Cilnes atļaujas lodziņā nosaukums noklikšķiniet uz Noklusējums. Sadaļas atļaujassarakstā atļauju līmenis noklikšķiniet uz navlai atsauktu atļaujas vai citas opcijas, lai mainītu atļaujas.

Atļauju atsaukšana vai mainīšana vienai personai Cilnes atļaujas lodziņā nosaukums noklikšķiniet uz tās personas vārda, kuras piekļuves atļaujas vēlaties mainīt. Atkārtojiet 2. Uz lapas sākumu Kalendāra kopīgošana, izmantojot pārstāvja piekļuvi Līdzīgi kā asistents palīdz pārvaldīt savu ienākošo papīra pastu, varat izmantot Microsoft Outlook, lai atļautu citai personai, kas tiek dēvēta par pārstāvis, saņemt kalendāra opcijas atbildēt uz sapulču pieprasījumiem vai atbildēm un nosūtīt e-pasta ziņojumus kalendāra opcijas vārdā.

Varat arī piešķirt papildu atļaujas, kas ļauj pārstāvim lasīt, izveidot vai pilnībā kontrolēt Exchange pastkaste vienumus. Pārstāvja piekļuve ir sarežģītāks līdzeklis, nevis tikai Outlook mapju kopīgošana.

Ja vēlaties piešķirt papildu atļaujas, piemēram, ļaut pārstāvim izveidot e-pasta ziņojumus vai atbildēt uz sapulču pieprasījumiem jūsu vārdā, jums ir jāizmanto pārstāvja piekļuve. Jums un pārstāvim ir jāizmanto viena un tā pati Office Outlook versija.

Datorā atveriet Google kalendāru. Augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Diena, Nedēļa, Mēnesis, Gads, Grafiks vai 4 dienas, lai izvēlētos, kuru datumu diapazonu drukāt.

Izvēlnē Rīki noklikšķiniet uz Opcijasun pēc tam noklikšķiniet uz cilnes pārstāvji. Noklikšķiniet uz Pievienot. Lodziņā ierakstiet nosaukumu vai atlasiet sarakstā ievadiet tā pārstāvja vārdu, kuram vēlaties piešķirt atļaujas.

Svētku dienu un brīvdienu pievienošana kalendāram programmā Outlook darbam ar Windows

Lai vienlaikus pievienotu vairākus pārstāvjus, turiet nospiestu taustiņu CTRL un noklikšķiniet uz viņu vārdiem sarakstā Name nosaukums. Atlasītajām atļaujām tiek lietotas visiem pārstāvjiem. Noklikšķiniet uz Pievienot, noklikšķiniet uz Labiun pēc tam noklikšķiniet uz atļauju tipa katrai Outlook mapei, kurā vēlaties, lai pārstāvis varētu piekļūt. Ja vēlaties, lai jūsu pārstāvis redzētu vienumus, ko esat atzīmējis kā privātus, atzīmējiet izvēles rūtiņu pārstāvis var skatīt manus privātos vienumus.

Šajā sadaļā:.

  • Šis palīdzības saturs un informācija Vispārīga pieredze, izmantojot palīdzības centru Tālāk Kalendārs Kalendāra kopīgošana ar citām personām Svarīgi!
  • Svētku dienu un brīvdienu pievienošana kalendāram programmā Outlook darbam ar Windows Svētku dienu un brīvdienu pievienošana kalendāram programmā Outlook darbam ar Windows Outlook pakalpojumam Microsoft Outlook Outlook  Outlook  Outlook  Vairāk
  • Opcijas cenu noteikšanas formula
  • Tirdzniecības monitori
  • Tirgotāju ekonomikas kalendārs Forex un binārās opcijas
  • Platformas bināro opciju video tirdzniecībai
  • Tirdzniecības centru reitings 2022. gads