Ēkas variants, Ekspluatācijā nodota ceturtā ēka projektā "Dreilinga mājas"


ēkas variants kā nopelnīt naudu elektroniskajā naudā

Sūtīt e-pastā Viņš skaidroja, ka VDD darbinieki patlaban ir izvietoti vairākās ēkās, bet dienesta galvenā ēka ir būvēta pagājušā gadsimta piecdesmito gadu otrajā pusē un bijusi paredzēta padomju armijas vajadzībām kā kazarmas.

Pēc viņa teiktā, lēmums par jaunas ēkas būvniecību VDD vajadzībām tika pieņemts jau pirms vairākiem gadiem, un tagad šī lēmuma maiņa gan kavētu dienesta attīstību, jo daudz kas būtu jāpārplāno, gan arī, iespējams, raisītu Valsts kontroles interesi kā nelietderīga valsts līdzekļu šķērdēšana, ņemot vērā, ka sagatavošanas darbos jau esot ieguldīti vairāki miljoni eiro.

ēkas variants nopirkt padomdevēju opcijām

Līdz ar to Cinkus patlaban nepieļauj iespēju VDD ēku būvēt citā vietā, pat ja tiktu piedāvāts atbilstošs zemesgabals. Lai gan ticis piedāvāts arī variants VDD nodot bijušā Vieglās rūpniecības tehnikuma ēku Aristīda Briāna ielā, tā neesot bijusi piemērojama augstajām drošības prasībām.

Viņš piebilda, ka dabas draugiem ēkas variants īpaši raizēties par koku izciršanu iecerētajā VDD ēkas teritorijā, jo vietā tikšot iestādīti jauni koki, turklāt teritorijā tikšot saglabāts vairākus simtus gadu vecs ozols.

Saistītās ziņas.

ēkas variants bināro opciju expertopton