Kaķu iespējas.


Ārstēšana un profilakse Foto: Shutterstock Panlekopēnija jeb tautas valodā dēvētais kaķu mēris ir viena no baisākajām infekcijas slimībām, ar kurām tavs murrātājs var saslimt.

skaleris binārām opcijām

Veterinārārste Evita Gaveika uzsver, ka kaut to iespējams pārslimot, procentuālā varbūtība dzīvnieka izdzīvošanai ir 50 pret Viņa portālam "Mans Draugs" skaidro, kā dzīvnieks var inficēties ar šo slimību, kādi ir tās simptomi un kā norit ārstēšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas Reklāma Kaut ar kaķu mēri murrātājs var slimot jebkurā vecumā, veterinārārste stāsta, ka visbiežāk ar to slimo kaķi līdz trīs gadu vecumam. Savukārt vislielākais inficēšanās risks ir kaķēniem vecumā no diviem līdz astoņiem mēnešiem.

atsauksmes par iq iespēju bināro opciju pārskatiem

Tam ir divi pamatojumi. Pirmkārt, līdz aptuveni trīs mēnešu vecumam kaķēnu pasargā no mātes iegūtās antivielas, taču pēcāk, kad viņa organismā šīs antivielas samazinās, kaķēns ir pakļauts inficēšanās riskam.

gudras naudas veids, kā nopelnīt naudu tiešsaistes atsauksmēs

Otrkārt, šajā vecumā kaķu imunitāte bieži kaķu iespējas vēl nav izveidojusies tik spēcīga, lai cīnītos ar agresīvo slimību. Tas, vai dzīvnieks pārslimos mēri, nekad nav skaidri zināms, pastāv aptuveni 50 procentu iespējamība, ka viņš neizdzīvos.

reāli veidi, kā ātri nopelnīt naudu

Gaveika skaidro, kas notiek gadījumos, kad dzīvnieku izārstēt nav iespējams: "Inficēšanās rezultā notiek atūdeņošanās, gremošanas trakta traucējumu rezultātā vīruss var izplatīties pa organismu, kā rezultātā paaugstinās ķermeņa temperatūra, tiek traucētas vispārējās organisma aizsargfunkcijas, un dzīvnieks var iet bojā.