Manas iespējas


Šajā pasākumā skolēniem bija iespēja noskatīties un noklausīties 9 izglītības iestāžu sagatavotās manas iespējas par mācību iespējām tajās. Un ne tikai.

nopelnīt naudu internetā mobilajā versijā investīcijas interneta tehnoloģijās

Uz pasākumu ieradās skolēni no Zasas vidusskolas, Dignājas pamatskolas, Ābeļu pamatskolas un Rubeņu pamatskolas. Pasākumā piedalījās Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola, Malnavas koledža, Murjāņu sporta ģimnāzija, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Ogres tehnikums, Bulduru Dārzkopības vidusskola, Smiltenes tehnikums un Zasas vidusskola.

robotu bots pelna naudu ienākumi internetā 10 dienā

Visi skolēni klausījās visu skolu prezentācijas, lai iegūtu daudzpusīgu informāciju par savām nākotnes iespējām, bet pēc tam devās pie to skolu stendiem, kuras viņus visvairāk ieinteresēja. Viesi bija sagatavojuši informatīvus stendus, bet dažos stendos gaidīja arī pārsteigumi — praktiskas darbošanās, sportošana, loterijas un konkursi.

efektīvas bināro opciju video stratēģijas peļņas ieguldījums internetā

Vēl vasara — pārdomu laiks, izvēles laiks, domu sakārtošanas laiks. Nesteidzīgu, pārdomātu izvēli novēlu izdarīt ikvienam 9. Anda Jurgeviča, Jēkabpils novada pedagogs karjeras konsultants.

kāda ir darījuma iespēja boon bināro opciju indikators