Nknh tirdzniecība. Rezervēt Mua Caves Ecolodge (Hang Mua)


nknh tirdzniecība

Norādīt datumus, lai redzētu cenas Skatīt attēlus un informāciju "Superior" klases divvietīgs numurs 2 gultas ar skatu uz dārzu Superior Twin Room with Garden View Reģistrēšanās notiek noun izrakstīšanās notiek līdz Varat norādīt agro reģistrēšanos vai vēlo izrakstīšanos rezervācijas veikšanas laikā, ņemot vērā pieejamību. No viesiem, kas reģistrējas vai izrakstās pirms vai pēc noteiktajiem periodiem, var tikt iekasēta papildu maksa. Naktsmītne viesiem piedāvā bagāžas uzglabāšanu pirms reģistrēšanās un pēc izrakstīšanās.

Reģistratūra strādā vienmēr, visu diennakti.

Mua Caves Ecolodge Nknh tirdzniecība Mua ir viegli nokļūt no lidostas. Jūs pat varat rezervēt lidostas transfēru iepriekš bez lieka stresa, par papildu maksu VND Nakšņošana Mua Caves Ecolodge Hang Mua nodrošina arī ērtu piekļuvi apkārtnei, kas atrodas ap viesnīcu, izmantojot naktsmītnē pieejamu ērtus transporta pakalpojumus.

nknh tirdzniecība

Tiem viesiem, kas vēlas braukt ar automašīnu, Mua Caves Ecolodge Hang Mua ir pieejama ērta autostāvvieta. Autostāvvieta viesiem bez maksas.

Ja meklējat vienkāršu veidu, kā pārvietoties Ninh Binh ar privātu transportu, viesnīca var noorganizēt gan taksometru, gan automašīnas nomu. Mua Caves Ecolodge Hang Mua neatļauj smēķēt nevienā no numuriem, bet atļauts smēķēt tam paredzētajās vietās.

nknh tirdzniecība

Mua Caves Ecolodge Nknh tirdzniecība Mua piedāvā viesiem gan smēķētāju, gan nesmēķētāju numurus. Veicot rezervāciju, varat pieprasīt vēlamo numura veidu, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka numuri ir atkarīgi no pieejamības.

nknh tirdzniecība