Opcijas aparāts, Face ID iestatīšana vai atšķirīgas ārienes pievienošana


  1. Visrentablākais opciju rādītājs
  2. Элвин даже не подумал, что подобные существа могут оказаться недружелюбными: и он, и Хилвар, как должное, принимали обратное - ведь в течение столь долгих веков ничто на Земле не оспаривало верховенства Человека.
  3. Я полагаю, что твоя теория объясняет все известные нам факты, - осторожно сказал Хилвар.
  4. Он устал, его ступни горели, мышцы на ногах все еще ныли от непривычной нагрузки.

VoiceOver iestatījumu maiņa iPad ierīcē Varat pielāgot VoiceOver iestatījumus, piemēram, audio opcijas, valodu, balsi, runas ātrumu un komentāru daudzumu.

Funkcijas VoiceOver skaļuma un citu audio opciju pielāgošana Lai palielinātu vai samazinātu skaļumu, spiediet iPad skaļuma pogas. Pielāgojiet un priekšskatiet skaņas efektus. Audio Ducking.

Brīžos, kad runā funkcija VoiceOver, īslaicīgi samaziniet mediju atskaņošanas skaļumu. Send to HDMI.

Funkcijas VoiceOver skaļuma un citu audio opciju pielāgošana

Maršrutējiet audio uz pievienotajām ārējām ierīcēm, piemēram, instrumentu pastiprinātāju vai DJ pulti. Speak on Calls.

noslēpumi, kas saistīti ar darbu pie binārām opcijām

Tālruņa un lietotnes FaceTime zvanu laikā citi sarunas dalībnieki var dzirdēt funkcijas VoiceOver runu jūsu ierīcē. Funkcijas VoiceOver valodas iestatīšana Funkcija VoiceOver izmanto to pašu valodu, ko izvēlējāties savai iPad ierīcei.

Biržas uzņēmumiem vienkārši

Dažām valodām VoiceOver izrunu ietekmē jūsu izvēlētais iestatījums Region Format. Dodieties uz Settings Pieskarieties iPad Language, pēc tam opcijas aparāts valodu. Pielāgojiet runāšanas ātrumu.

iespējas un jaunumi

Velciet slīdni Speaking Rate. Izvēlieties balsi. Lai lejupielādētu uzlabotu balsi, pieskarieties.

populārākās iespējas

Pielāgojiet runas augstumu. Pieskarieties Speech, pēc tam velciet slīdni.

Jauna sistēma

Varat arī ieslēgt iestatījumu Use Pitch Change, lai funkcija VoiceOver izmantotu augstāku toni, kad tā nosauc grupas pirmo elementu piem. Norādiet noteiktu vārdu izrunu. Izvēlieties opcijas, lai funkcija VoiceOver izrunātu padomus, nosauktu pieturzīmes, lielos burtus, iegultās saites u. VoiceOver pat var komentāru veidā apstiprināt ar rotorvadīklu veiktās darbības.

Lai mainītu veidu, kā VoiceOver nosauc pieturzīmes, pieskarieties Punctuation, pēc tam izvēlieties grupu.

iPad lietošanas pamācība

Always Speak Notifications. VoiceOver nolasa paziņojumus, tostarp ienākošās īsziņas, tiklīdz tās pienāk, — arī tad, ja iPad ierīcei ir bloķēts ekrāns. Paziņojumi, uz kuriem nereaģējat, tiek atkārtoti iPad atbloķēšanas brīdī. Funkcijas VoiceOver iestatījumu pielāgošana noteiktai aktivitātei Varat pielāgot VoiceOver iestatījumu grupu noteiktai aktivitātei, piemēram, programmēšanai.

  • Akciju opcijas un kā ar tām motivē. Pieredzē balstīti piemēri | ost-stankoprom.com
  • Zvana atkārtošanas opciju iestatīšana | HP Officejet
  • Novietosiet mērstieni uz noteiktās virsmas uzmērījumam - vertikāli, drusciņ piespiediet līdz pilnas mērstieņa piekļaušanās pie virsmas.

Lietojiet iestatījumus automātiski, tiklīdz atverat noteiktas lietotnes vai pielāgojat rotorvadīklu. Dodieties uz Settings Izvēlieties esošu aktivitāti vai pieskarieties Opcijas aparāts Activity.

ieņēmumi no aptaujām internetā

Pielāgojiet runāšanas, komentāru daudzuma un Braila teksta opcijas. Izvēlieties Apps vai Context, lai automātiski lietotu iestatījumus šai aktivitātei. Large Cursor.

Šo darbinieku motivācijas mehānismu vēlas izmantot arī daudzi jaunuzņēmumi, tikai viņu gadījumā akciju vērtība opciju piešķiršanas brīdī nav zināma.

Ja jums ir grūti pamanīt melno kontūru, kas izceļ atlasīto elementu, varat palielināt kontūru un padarīt to biezāku. Caption Panel.

Face ID iestatīšana iPad ierīcē Izmantojiet tehnoloģiju Face ID atbalstītos modeļoslai droši un ērti atbloķētu iPad ierīces ekrānu, pilnvarotu pirkumus un maksājumus un pierakstītos daudzās trešo pušu lietotnēs, vienkārši paskatoties uz savu iPad ierīci. Lai izmantotu Face ID, jums savā iPad ierīcē ir jāiestata arī piekļuves kods. Ja jums ir kustību ierobežojumi, varat Face ID reģistrēšanas laikā pieskarties Accessibility Options.

VoiceOver izrunātais kā nopelnīt Bitcoin tiek rādīts ekrāna apakšdaļā.