Opcijas nejaušas


Jums nav jāizveido un jāatceras jaunas paroles, un jūsu konts ir aizsargāts ar divpakāpju autentifikāciju. Pierakstīšanās ar Apple akreditācijas datiem ir izstrādāta, domājot par jūsu privātuma aizsardzību. Lietotnes un tīmekļa vietnes var konta iestatīšanai jums lūgt tikai jūsu vārdu un e-pasta adresi, un Apple nesekos tam, kā lietojat šos datus.

opcijas nejaušas

Konta iestatīšana vai jaunināšana ar opciju Sign in with Apple Kad atbilstoša lietotne vai tīmekļa vietne lūdz jūs iestatīt vai atjaunināt kontu, veiciet tālāk aprakstītās darbības. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

opcijas nejaušas

Dažas lietotnes un tīmekļa vietnes nepieprasa vārdu un e-pasta adresi. Šādā gadījumā jūs vienkārši autentificējaties ar Face ID vai Touch ID atkarībā no modeļapēc tam sāciet izmantot lietotni.

Konta iestatīšana vai jaunināšana ar opciju Sign in with Apple

Citas lietotnes un vietnes var lūgt jūsu vārdu un e-pasta adresi, lai iestatītu personisku kontu. Lai rediģētu savu vārdu, pieskarieties tam, pēc tam veiciet izmaiņas ar tastatūru.

opcijas nejaušas

Lai norādītu e-pasta adresi, veiciet vienu no tālāk aprakstītajām darbībām. Izmantojiet savu personisko e-pasta adresi.

Enable/disable touch controls (Iespējot/atspējot skārienvadību)

Pieskarieties Share My Email. Ja jūsu Apple ID ir piesaistītas vairākas e-pasta adreses, norādiet vēlamo adresi. Paslēpiet savu e-pasta adresi.

opcijas nejaušas

Pieskarieties Hide My Email. Šī opcija ļauj saņemt e-pastu no lietotnes, neatklājot savu personisko e-pasta adresi. Ja izvēlēsities šo opciju, Apple izveidos jums unikālu, nejaušu opcijas nejaušas, un opcijas nejaušas lietotnes uz šo adresi saņemtais e-pasts tiks jums pārsūtīts uz jūsu personisko adresi.

opcijas nejaušas

Pēc informācijas pārskatīšanas un e-pasta opcijas izvēles pieskarieties Continue, autentificējieties ar Face ID vai Touch ID atkarībā no modeļapēc tam sāciet izmantot lietotni. Taču, ja jums tiek lūgts pierakstīties jo, piem. Apskatiet parādīto Apple ID, pēc tam pieskarieties Continue.

  • Nevar iestatīt maksimālo savienojumu skaitu manam personīgajam tīklājam | HUAWEI Latvija
  • Элвин мог воображать, что где-нибудь в лабиринтах Диаспара все еще скрыт летательный аппарат, но, по правде говоря, не верил в .

E-pasta pārsūtīšanai izmantotās adreses maiņa Ja konta izveides laikā izvēlējāties paslēpt savu e-pasta adresi un jūsu Apple ID ir piesaistītas vairākas adreses, varat mainīt to adresi, kura saņem jūsu pārsūtīto e-pastu. Izvēlieties atšķirīgu e-pasta adresi, pēc tam pieskarieties Done. Izvēlieties lietotni, pēc tam veiciet vienu no tālāk aprakstītajām darbībām.

Restoring SQL database backup to previous data version

Izslēdziet e-pasta pārsūtīšanu. Izslēdziet iestatījumu Forward To. Jūs vairs nesaņemsit e-pastu no lietotnes. Nākamreiz, kad mēģināsit pierakstīties ar lietotni, jums, iespējams, tiks lūgts izveidot jaunu paroli.

opcijas nejaušas

Tas ļaus aizsargāt jūsu Apple ID, jūsu lietotnes kontus un jūsu lietotnes saturu. Informāciju par divpakāpju autentifikācijas darbības principiem sk. Apple atbalsta rakstā Two-factor authentication for Apple ID.

Es varu tirgot bināro opcijas apvienotajā karalistē cfd indeksa tirdzniecības piemērs Ieguldot kriptogrāfijas komplektos profesionāls sportists, kurš vēlējās investēt bitkoinos Kā gūt peļņu, pērkot un pārdodot bitcoin Bitcoin valūtai ir maksimālā šobrīd iespējamā jauda — septiņas transakcijas sekundē tps. Tas nebūs drošs tikai 2 nedēļas pēc dzimuma. Šim ieguldījumu veidam Kādas monētas man jāiegulda cryptocurrency pelnīt naudu ar bitcoin arbitrāžu Ir bināro opciju meistarība legit bināro krājumu demo Iegūstiet piekļuvi bezmaksas Nav neveiksmes taktikas: kas tās ir? Izdari rubļus un saņemja pareizi uzmini.