Opcijas sertifikāts, Eksporta un importa sertifikāts Exchange 2016


Pēc noklusējuma, instalējot Exchange

Azure atslēgu glabātavā klienta iestatīšana Dynamics for Finance and Operations Vairāk Mazāk Papildu sertifikātu krātuves funkcionalitāte nodrošina iespēju noteikt, kāda veida sertifikātu krātuve finanšu un darbības tiks izmantoti Microsoft Dynamics Pastāv divas iespējas glabāšanai sertifikāti, kas ir pieejama jauna funkcionalitāte. Šī opcija n priekšnoteikumu var izmantot Os izvietošanas opcijas, kā arī uz jebkāda veida lokālas izstrādes vide.

Šādā gadījumā ir jāiestata parametru izmantot papildu sertifikātu krātuvēnav. Šī opcija ir ieteicams iestatīt Izstrādātāju videi izstrādes un pārbaudes nolūkā, ja ir nepieciešams, lai apstiprinātu sertifikātu un strādāt ar to Azure atslēgu glabātavā krātuve.

ātri nopelnīt 10 miljonus mobilās lietotnes opcija

Šī opcija jāizmanto mākoņa izvietošanas opcija, un to var izmantot ar On priekšnoteikumus izvietot vidēs, un jebkāda veida lokālas izstrādes vide. You jāiestata papildu sertifikātu krātuvē izmantojiet parametru Jā. Darbu ar saglabāto Azure atslēgu glabātavā sertifikātu sākumam nepieciešams veikt darbības.

Instalējiet SSL sertifikātu Exchange 2010

Visus nepieciešamos iestatījumus aprakstīts šajā rakstā "uzturēšana Azure atslēgu glabātavā atmiņas". Pēc Azure atslēgu glabātavā atmiņas jums setup saiti uz Microsoft Dynamics sertifikātiem finanšu un darbības.

  • Iespējas un to veidi
  • Kad parādījās fiat nauda
  • Binārās opcijas tarasovs

Kad sertifikāts ir instalēts Azure Opcijas sertifikāts, ir jābūt uzstādīšanas programmu. Izveidot jaunu atslēgu glabātavā parametra gadījumu, to definētu nosaukumu un aprakstu. Pāriet uz cilni "General" un obligāto parametru izmanto glabātavā Azure atslēgu krātuves integrēšana: Atslēgu glabātavā URL - noklusējuma atslēgas glabātavā URL, ja tas nav definēts slepenā atsauci.

skaņas signāls binārām opcijām bitcoin dinamika

Opcijas sertifikāts glabātavā klientu - interaktīvo Klienta ID AD lietojumprogrammas saistīti ar atslēgu glabātavā Azure krātuves autentifikācijai.

Slepenā atslēga atslēga glabātavā -Slepenā atslēgakas saistītas ar reklāmas lietojumprogramma izmanto autentifikācijai Azure atslēgu glabātavā atmiņas. Piezīme: Lietojot vairākas atslēgas glabātavā glabāšanas, katrai no tām ir atsevišķa instance atslēgu glabātavā parametru izveidota Microsoft Dynamics finanšu un darbības.

par tendenču līniju stratēģiju fortu apmācības iespējas

Pāriet uz cilni "sertifikāti" un sertifikāti ir pievienot, noklikšķinot uz pogas "pievienot". Katru sertifikāta ievadiet šādus datus: Nosaukums un apraksts. Slepenā atslēga glabātavā sertifikātu - slepenā atsauce uz sertifikātu.

Post navigation

Piezīme: Azure atslēgu glabātavā krātuves funkcionalitāte tika pagarināts ar kešdarbes sertifikātu. Tāpēc ieteicams veikt šādas darbības: Norādiet sertifikātu slepenā atslēga glabātavāslepenā versiju. Pēc augšupielādējot glabātavā atslēgu krātuvē esošo sertifikātu jauno versiju, jums ir jāatjaunina slepenā versija Microsoft Dynamics parametru "sertifikātu slepenā atslēga glabātavā" finanšu un darbības.

Validēt funkciju var izmantot, lai pārbaudītu, vai ir pareizi definēts atsauce uz sertifikātu un sertifikāts ir derīgs.

Tieša piekļuve starpbanku valūtas tirgus likviditātei Plašs valūtas tirgus instrumentu un darījumu veidu Spot, Forward, Swap piedāvājums; Valūtas maiņas darījumi ar un bez fiziskas valūtas piegādes norēķiniem ; Minimizējiet izmaksas, kas saistītas ar valūtas konvertāciju - izdevīgi starpbanku valūtu kursi Jūsu konta papildināšanai un naudas līdzekļu pārskaitījumiem uz Jūsu bankas kontu. Tieša piekļuve starpbanku valūtas tirgus likviditātei Maržinālie darījumi ar valūtām un dārgmetāliem par cenām no pirmklasīgiem likviditātes nodrošinātājiem; Valūtas maiņas kursa fiksēšana un norēķini TOD, TOM un SPOT darījumiem par cenām no vadošajām nozares bankām; Nākotnes valūtas maiņas Forward darījumi t.