Opcijas specifikācija


nopelnīt naudu internetā, izmantojot tālr bots bināro opciju q optonam

Norādiet drukāšanas secību Atzīmējiet izvēles rūtiņu Drukāt, sākot no pēdējās lappuses Print from Last Pageja vēlaties drukāt secībā no pēdējās lappuses, un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas, ja vēlaties drukāt no pirmās lappuses. Atzīmējiet izvēles rūtiņu Sašķirot komplektos Collateja drukājat vairākus dokumenta eksemplārus un vēlaties izdrukāt visas katra eksemplāra lapas kopā.

Noņemiet atzīmi no šīs izvēles rūtiņas, ja vēlaties drukāt kopā visas lappuses ar to pašu lappuses numuru.

veidi, kā pelnīt naudu iesācējiem internetā nepieciešamās vietnes darbam ar binārajām opcijām

Ja lietojumprogrammai, kuru izmantojāt dokumenta izveidē, ir tāda pati funkcija, norādiet iestatījumus printera draiverī. Tomēr, ja drukas rezultāti nav pieņemami, norādiet funkcijas iestatījumus lietojumprogrammā.

How to - Provera pojedinačne i kompletne specifikacije saobraćaja

Kad norādāt eksemplāru skaitu un drukāšanas secību gan lietojumprogrammā, gan printera draiverī, eksemplāru skaits var būt reizinātas abu iestatījumu vērtības vai norādītā drukāšanas secība var nebūt iespējota.

Ja iestatījumam Lappuses izkārtojums Page Layout ir atlasīta opcija Brošūra Bookletopcijas Drukāt, sākot no pēdējās lappuses Print from Last Page un Sašķirot komplektos Collate tiek parādītas pelēkotas un tās nevar iestatīt. Ja atlasīta opcija Divpusējā druka manuāli Duplex Printing Manualopcija Drukāt, sākot no pēdējās lappuses Print from Last Page ir pelēkota un to nevar iestatīt.

oficiālā vietne, kur jūs varat nopelnīt naudu interneta ieņēmumu veidnes

Piezīme Iestatot opcijas Drukāt, sākot no pēdējās lappuses Print from Last Page un Sašķirot komplektos Collate visreālākā binārā opcija, varat veikt drukāšanu, lai papīri opcijas specifikācija sašķiroti viens pēc otra, opcijas specifikācija no pēdējās lappuses.