Opciju apzīmējumi


opciju apzīmējumi

Atlasiet diagrammu, noklikšķiniet uz pluszīmes diagrammas augšējā labajā stūrī un pēc tam atzīmējiet izvēles rūtiņu apzīmējumus. Pēc izvēles.

opciju apzīmējumi

Noklikšķiniet uz melnās bultiņas pa labi no apzīmējumu opcijas par to, kur novietot apzīmējumiem diagrammā. Excel datu opciju apzīmējumi nosaukuma maiņa Atlasiet to darbgrāmatas šūnu, kura satur maināmo apzīmējumu nosaukumu.

Ierakstiet jauno nosaukumu apzīmējumu atlasītās šūnas un nospiediet taustiņu Enter. Diagrammas atjauninājumus ar jauno apzīmējumu nosaukumu datu apzīmējumu nosaukumu.

How to Make Money on YouTube Without Making Videos and Zero Subscribers - @TimeBucks

Dažu diagrammas sagrupēti kolonnās, piemēram, arī izmantot šūnas pa kreisi no katras rindas kā apzīmējumu nosaukumi. Tāpat, kā varat rediģēt apzīmējumu nosaukumus.

opciju apzīmējumi

Noklikšķiniet uz apzīmējumu nosaukumu, ko vēlaties mainīt dialoglodziņā Datu avota atlasīšanaun noklikšķiniet uz Edit rediģēt.

Tekstlodziņā sērijas nosaukums ierakstiet apzīmējumu nosaukumu un noklikšķiniet uz Labi.

opciju apzīmējumi

Diagrammas apzīmējuma nosaukums tiks mainīts uz jaunu apzīmējumu nosaukumu. Vai arī varat atlasīt jūsu datus, kas jāizmanto kā apzīmējumu nosaukumu citā šūnā. Noklikšķiniet tekstlodziņā sērijas nosaukumu un atlasiet šūnu, kas atrodas jūsu datiem. Saistītās tēmas.

opciju apzīmējumi