Opciju avots. Opciju pogu grupas ievietošana


opciju avots

Kā Nolaižamā saraksta funkcija Microsoft Excel padara datu ievadīšanu vieglu, konsekventu un standartizētu. Apskatīsim, kā tas darbojas un kā to iespējot.

Opciju pogu grupas ievietošana

Datu pārbaude ļauj veikt šādas darbībasietver sarežģītus pielāgotos iestatījumus, piemēram, pamudina lietotājus izvēlēties opciju no saraksta vai ierobežo šūnas noteiktiem datu tipiem. Tas ir ļoti noderīgi, ja jums ir jāsaglabā Microsoft Excel dati konsekventi un standartizēti.

Šodien es jums parādīšu, kā izveidot nolaižamo izvēlnisaraksts šūnā, izmantojot datu validāciju. Lai gan ekrānuzņēmumus veicu, izmantojot programmu Exceldarbības ir vienādas, ja izmantojat vecāku versiju, piemēram, Excel Izveidojiet datu tabulu un opciju sarakstu Vispirms izveidojiet pamata datu tabulu. Varat manuāli ievadīt datus manuāli vai kopēt un ielīmēt tos no cita avota.

 1. Kā nopelnīt miljonu dolāru tiešsaistē
 2. Mazāk Piezīme.
 3. Document Scan Orientation Settings
 4. Izmantojiet nolaižamo sarakstlodziņu, ja vēlaties: sniegt lietotājiem iespēju izvēlēties atsevišķu atlasi iepriekš definētu vienumu sarakstā; pēc noklusējuma paslēpt saraksta ierakstus veidlapā; parādīt vērtības, kas izgūtas no fiksēta saraksta, no veidlapas veidnes datu avots vai no ārēja datu avota, piemēram, datu bāzes vai Microsoft Windows SharePoint Services saraksta.
 5. Mērķauditorijas avota iestatīšana - Google Ads Palīdzība
 6. Opciju pogu grupas ievietošana - InfoPath
 7. Īpašā ielīmēšana, kopējot no programmas, kas nav Excel - Excel
 8. Даже достигнув плато в развитии культуры, они ничуть не утратили инициативы.

Tālāk mēs ievadīsim opciju sarakstunolaižamajā sarakstā. To var izdarīt, definējot datu validāciju, vai arī definēt sarakstu citā vietā tajā pašā darblapā vai citā darblapā.

opciju avots

Šajā piemērā mēs parādīsim nolaižamā saraksta opcijas citā darblapā, tāpēc noklikšķiniet uz vienas no darblapas cilnēm Excel loga apakšā. Ievadiet katru opciju kolonnā vai rindāvienu opciju šūnā. Pēc tam atgriezieties darblapā ar saviem datiem.

Kā izveidot nolaižamos sarakstus, izmantojot datu validāciju programmā Microsoft Excel

Ieslēdziet atlasīto šūnu datu validāciju Šajā piemērā mēs vēlamies pievienot nolaižamos sarakstus Vērtējums kolonna vai kolonna B. Atlasiet šūnas, kuras vēlaties pievienot arī nolaižamajos sarakstos. Mūsu gadījumā mēs izvēlējāmies B2 cauri B Pēc tam noklikšķiniet uz Dati cilne.

opciju avots

Iekš Opciju avots rīki sadaļā noklikšķiniet uz Datu pārbaude pogu. Pievienojiet variantu raksturo fakts, ka sarakstu atlasītajām opciju avots Uz Datu pārbaude tiek parādīts dialoglodziņš.

Canon : PIXMA rokasgrāmatas : MX series : Dialoglodziņš Iestatījumi (Pielāgota skenēšana)

Uz Iestatījumi cilnē, Excel var ierobežot ierakstus atlasītajās šūnās līdz datumiem, skaitļiem, decimāldaļām, laikiem vai noteiktam garumam. Mūsu piemēram atlasiet Saraksts no Atļaut nolaižamo sarakstu, lai katrā no atlasītajām šūnām izveidotu nolaižamo sarakstu.

opciju avots

Nolaižamā saraksta opcijām atlasiet avotu Tagad mums katrā nolaižamajā sarakstā ir jāprecizē opciju avots. To var izdarīt divos veidos.

Nolaižamā sarakstlodziņa ievietošana - InfoPath

Pirmā metode ietver manuālu iespēju ierakstīšanu Avots kārba atdalīta ar komatiem. Tas var prasīt daudz laika, ja jums ir garš priekšmetu saraksts.

Iepriekš šajā rakstā mēs izveidojām sarakstu arpreces atsevišķā darblapā. Mēs tagad izmantosim šo sarakstu, lai aizpildītu nolaižamo sarakstu katrā atlasītajā šūnā.

Šo otro metodi ir viegli pārvaldīt.

Īpašā ielīmēšana, kopējot no programmas, kas nav Excel

Varat arī paslēpt darblapu, kurā ir opcijas ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darblapas cilnes un atlasiet Paslēptiesizplatot darbgrāmatu lietotājiem. Lai pievienotu sarakstu no atsevišķas darblapas nolaižamajā sarakstā, noklikšķiniet uz augšupvērstās bultiņas lapas labajā pusē Avots kaste.

Uz Datu opciju avots dialoglodziņš samazinās līdz tikai Avots lodziņā, un dialoglodziņā varat piekļūt darbgrāmatai.

Noklikšķiniet uz darblapas cilnes ar nolaižamā saraksta opcijām. Tālāk atlasiet šūnas, kurās ir opcijas.

opciju avots

Darblapas nosaukums un šūnu diapazons ar opcijām tiek pievienoti Avots lodziņā Datu pārbaude dialoglodziņš. Noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas labajā pusē Avots lodziņā, lai pieņemtu ievadi un izvērstu dialoglodziņu. Pievienojiet ievades ziņojumu Jūs varat pievienot izvēles ziņojumu nolaižamajā sarakstā.

Nolaižamā sarakstlodziņa ievietošana

Varbūt vēlaties parādīt palīdzības ziņojumu vai padomu. Ir laba ideja turēt ziņojumu īsu.

 • Bonuss par reģistrāciju binārā opcijās
 • Detalizētus norādījumus par veicamajām darbībām skatiet rakstā Atkārtotā mārketinga taga pievienošana vietnei.
 • Attēla apstrādes iestatījumi Image Processing Settings Noklikšķiniet uz Pluslai iestatītu tālāk norādītos iestatījumus.
 • Canon : PIXMA rokasgrāmatas : MG series : Dialoglodziņš Iestatījumi (Pielāgota skenēšana)
 • Kad izmantot opciju pogu grupai Izmantojiet opciju pogu grupa veidlapas veidnē, lai lietotājiem parādītu nelielu skaitu saistītu, bet savstarpēji izslēdzošu izvēļu.
 • Kā izveidot nolaižamos sarakstus, izmantojot datu validāciju programmā Microsoft Excel
 • Kā pelnīt naudu uzreiz

Lai pievienotu ziņojumu, kas tiek parādīts, kad ir atlasīta šūna ar nolaižamo sarakstu, noklikšķiniet uz Ievades ziņojums cilne. Tālāk ievadiet a Nosaukums un Ievades ziņojums kastēs.

Pievienojiet brīdinājumu par kļūdu Vēl viens nolaižamā saraksta opcija irkļūdas ziņojums, kas tiks parādīts, kad lietotājs mēģināja ievadīt datus, kas neatbilst validācijas iestatījumiem.

opciju avots

Mūsu piemērā, kad kāds šūnā ievada opciju, kas neatbilst nevienai no iepriekš iestatītajām opcijām, tiek parādīts kļūdas ziņojums. Lai pievienotu kļūdas ziņojumu, noklikšķiniet uz Brīdinājums par kļūdu cilne. Noklusējuma opcija Stils no kļūdas brīdinājuma ir Pietura. Jūs varat arī izvēlēties Brīdinājums vai Informācija.