Opciju forma


Atcelt Darba sākšana ar formām Izvēlieties kādu no vairākiem simtiem formu, kas pieejamas formu bibliotēkā un kuras varat pievienot dokumentiem lietotnē Pages, Numbers vai Keynote, vai arī izveidojiet pielāgotas formas programmā iWork.

nav depozīta bonusu bināro iespēju reģistrācijai

Varat ātri ievietot savā dokumentā formu no iWork formu bibliotēkas. Mac datorā noklikšķiniet uz pogas Shape Forma un izvēlieties formu.

tickstrike indikators binārām opcijām

Pieskarieties formai. Vietnē iCloud. Pēc formas pievienošanas un novietošanas varat sadalīt to daļās vai apvienot ar citām formām, veidojot pielāgotu formu.

Darba sākšana ar formām

Kad formas rediģēšana ir pabeigta, pievienojiet to savai formu bibliotēkai, lai izmantotu vēlāk. Sadalot formu daļās, varat mainīt krāsu, rediģēt formu vai izdzēst tās atsevišķas daļas. Savā iPhone, iPad vai iPod touch ierīcē atlasiet formu, ko vēlaties sadalīt, un pieskarieties pogai Format Formatēt. Mac datorā noklikšķiniet uz formas, turot nospiestu taustiņu Ctrl, un izvēlieties Break Apart Sadalīt.

Dažās formās, kas pieejamas formu bibliotēkā, ir iekļautas citas iespējamās formas, ko jūs varētu vēlēties izmantot. Piemēram, ja vēlaties izmantot Kalifornijas formu, varat ievietot pilnu Amerikas Savienoto Valstu karti un to palielināt.

Atlasiet formas, kuras vēlaties sapludināt: nospiediet un turiet nospiestu taustiņu SHIFT, vienlaikus atlasot katru formu.

Pēc formas sadalīšanas varat atsevišķi izmantot Kalifornijas formu. Ja vēlaties arī turpmāk izmantot šo formu, neatdalot to no sākotnējās formas, pievienojiet formu savai formu bibliotēkai. Pēc formas sadalīšanas katrai daļai varat piešķirt citu krāsu.

Piemēram, varat kartē mainīt katra štata krāsu vai mainīt kādas daļas krāsu, ko nošķīrāt no formas pārējām daļām. Jaunu formu izveide Varat apvienot formas un noņemt tās citu no citas, lai izveidotu jaunas formas. Ir četri veidi, kā izveidot jaunas formas no jau esošām: savienošana, krustošana, atņemšana vai izslēgšana. Savā iPhone, iPad vai iPod touch ierīcē atlasiet formas, ko vēlaties izmantot, un pieskarieties pogai Format Formatēt. Pieskarieties opcijai Arrange Kārtot un izvēlieties, kā apvienot formas.

E-pakalpojuma instrukcija

Mac datorā atlasiet visas formas, ko vēlaties izmantot, noklikšķiniet uz pogas Format Formatēt , noklikšķiniet uz Arrange Kārtot un izvēlieties, kā apvienot formas.

Savienošana Savienojot vairākas formas, tās apvienojas un rada vienu formu. Krustošana Krustojot vairākas formas, no apgabaliem, kas pārklājas, tiek izveidota jauna forma. Atņemšana Atņemot formu no citas, tiek noņemta formas daļa, kas uzklāta uz citas formas. Izslēdzot divas formas, tiek izveidota forma, kas izslēdz pārklāšanās zonu starp formām.

Stilu pievienošana formai Pēc opciju forma pievienošanas dokumentam varat mainīt savas formas tālāk norādītos stilus. Apmale Varat pievienot apmali, piemēram, gleznas rāmi vai punktotu līniju, un opciju forma tam mainīt apmales biezumu, krāsu un citus atribūtus.

Attēla zīmēšana, apvienojot un sapludinot formas

Ēnojums Varat pievienot savai formai līdz pat sešiem dažādiem iepriekš opciju forma ēnojumiem un pēc tam pielāgot ēnojuma izplūdumu, nobīdi un necaurspīdīgumu. Spoguļattēls Varat pievienot savai formai spoguļattēlu un pielāgot tā redzamību.

Necaurspīdīgums Varat veidot interesantus efektus, padarot objektus vairāk vai mazāk caurspīdīgus. Ja vēlaties mainīt formas stilu, rīkojieties, kā norādīts tālāk. Mac datorā atlasiet formu, noklikšķiniet uz pogas Format Formatēt un noklikšķiniet uz Style Stils. Noklikšķiniet uz paplašinājuma trīsstūra, lai izvērstu atsevišķu stilu un skatītu papildopcijas.

jq optona binārās opcijas

Lai skatītu papildopcijas, aktivizējiet atsevišķu stilu. Vietnē  iCloud. Lai skatītu papildopcijas, atlasiet atsevišķu stilu. Noklusējuma stilu saglabāšana un iestatīšana Mac datorā Mac datorā varat saglabāt sava dokumenta jauno formu stilu un mainīt noklusējuma stilu.

  • Kā padarīt 50 stundā internetā
  • Opcijas rezervēšana
  • Atveriet bināro opciju demonstrācijas kontu
  • Globālās un lokālās kontekstizvēlnes izmantošana Globālās un lokālās kontekstizvēlnes izmantošana Ja navigācijai izmantojat pakalpojumu TalkBack, ir pieejamas divas izvēlnes, lai jūs varētu vieglāk atrast iestatījumus un vadīklas.
  • Bināro opciju finanšu ministrija

Tālāk ir norādīts, kā saglabāt savu stilu. Noklikšķiniet uz pogas Format Formatēt un pēc tam noklikšķiniet uz Style Stils. Noklikšķiniet uz bultiņas pa labi no stila sīktēliem, lai pārietu uz pēdējo stilu grupu.

OPCIJA, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību

Noklikšķiniet uz pogas New Style Preset Iepriekš iestatīt jaunu stilu. Pēc stila saglabāšanas jebkurā laikā varat to pārveidot. Tālāk ir norādīts, kā mainīt jauno dokumenta formu noklusējuma stilu. Noklikšķiniet uz stila, ko vēlaties pārvietot, un turiet. Velciet to uz stilu pirmās lapas augšējo kreiso stūri.

Mazāk Padoms.

Teksta un citu objektu pievienošana formā Lai pievienotu tekstu formā, divreiz pieskarieties iPhone vai iPad ierīcē formai vai veiciet dubultklikšķi Mac datorā uz formas un pēc tam ievadiet tekstu. Varat arī ievietot formā dažādus objektus, piemēram, formas, attēlus, video, tekstlodziņus un vienādojumus, lai tie būtu ligzdoti.

Attēla zīmēšana, apvienojot un sapludinot formas - Office atbalsts

Ja rakstāt ārējās galvenās formas iekšpusē, rediģēšanas laikā iekšējais ligzdotais objekts pārvietojas līdz ar tekstu. Atlasiet jauno objektu un pieskarieties opcijai Cut Izgriezt. Divreiz pieskarieties formai, kurā vēlaties ligzdot jauno objektu, līdz opciju forma parādās ievietošanas punkts, vēlreiz pieskarieties tam un pieskarieties opcijai Paste Ielīmēt.

  • Bināro iespēju demo konts nav depozīts
  • Labākā literatūra par binārajām opcijām
  • Kā ātri pagatavot 1000
  • Notiek ielāde
  • Gt binārās opcijas

Mac datorā pievienojiet jauno objektu savam dokumentam. Opciju forma uz jaunā objekta, turot nospiestu taustiņu Ctrl, un izvēlieties Cut Izgriezt. Turot nospiestu taustiņu Ctrl, noklikšķiniet uz formas, kurā vēlaties ligzdot jauno objektu, un izvēlieties Paste Ielīmēt.

FleetComplete manuals

Formas pievienošana formu bibliotēkai Varat pievienot savai formu bibliotēkai pielāgotas formas. Kad saglabājat pielāgoto formu, tiek saglabāti tās ceļa, apvēršanas un rotācijas rekvizīti; lielums, krāsa, necaurspīdīgums un citi rekvizīti saglabāti netiek.

Mac datorā noklikšķiniet uz formas, turot nospiestu taustiņu Ctrl, un izvēlieties Save to My Shapes Saglabāt sadaļā Manas formas. Lai izmantotu pakalpojumu iCloud pielāgoto formu sinhronizēšanai visās savās ierīcēs, jums būs nepieciešams tālāk norādītais.