Opciju konference


opciju konference ko darīt ar VK marķieri

Savukārt konferences noslēgumā ceļotājs Kārlis Bardelis, kurš ir pasaulē pirmais cilvēks, kurš airu laivā šķērsojis Kluso okeānu no Dienvidamerikas līdz Āzijai, dalijās savās mācībās un atziņās no okeāna, ko ikviens var izmantot, veidojot arī savu ikdienu gudrāk un ilgtspējīgāk.

Konferenci tiešraidē vadīja Vislatvijas šķiratlona trenere Viktorija.

opciju konference kā nopelnīt naudu ar robotprogrammatūrām

Ierasti tā notiek klātienē, pulcējot vairāk nekā apmeklētājus, bet šogad, ņemot vērā drošības pasākumus, konference pirmo reizi norisināsies tiešsaistē un to bez maksas varēs skatīties ikviens interesents. Konferences mērķis ir veidot platformu, kurā diskutēt par aktualitātēm un nepieciešamajiem soļiem Latvijas virzībā uz atkritumu apjoma kopējo samazināšanu un iespējami plašāku atkritumu šķirošanu un pārstrādi, īstenojot principu, ka visi Latvijā radītie atkritumi tiek sašķiroti, pārstrādāti un visam tiek atrasta vērtība.

Plašāka informācija un detalizēta konferences programma pieejama Latvijas Zaļā punkta mājaslapā. Seko Opciju konference arī Instagram profilā — pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

opciju konference anyopton opcijas binārs