Piegādes iespējas


Atpakaļ uz sākumu Kad es saņemšu savu pasūtījumu?

piegādes iespējas

Kad pasūtījums būs izpildīts, saņemsi paziņojumu ar paredzamo piegādes datumu. Piegādes izmaksu tabulā ir norādīti arī aptuvenie piegādes termiņi. Pieslēdzoties lietotāja kontam, ir iespējams pārbaudīt sava pasūtījuma statusu.

piegādes iespējas

Lūdzam ņemt vērā, ka mēs darām visu iespējamo, lai piegādātu pirkumu paredzētajā laika periodā, tomēr nosūtīšanas un piegādes laiki ir tikai aptuveni aprēķini un tie netiek garantēti. Norādītās piegādes dienas neietver nedēļas nogales, kā arī publiskās brīvdienas. Atpakaļ uz sākumu Kāds ir mana pasūtījuma piegādes iespējas numurs?

Sūtījumu varēs saņemt tā persona, kas būs norādīta kā pakas saņēmēja. Express Pasts piegādes veids pieejams tikai Baltijas valstīs. Maksimālais sūtījuma svars - 5 kg. Piegāde 2 - 3 darba dienu laikā ja prece ir Rīgas veikalā3 - 8 dienas ja prece ir centrālajā noliktavā.

Ja izvēlētā piegādes metode nodrošina izsekošanu, izsūtīšanas apstiprinājuma e-pastā saņemsi izsekošanas numuru un saiti, kuru var izmantot, lai pārbaudītu izsekošanas informāciju. Izsekošans numurs Tev tiks nosūtīts arī īsziņā.

Kā motivēt mājas lapas apmeklētājus, lai palielinātu pirkumu skaitu, ost-stankoprom.comktiņš

Lūdzam ņemt vērā, ka atsevišķos gadījumos var paiet pat diena, līdz tiešsaistē var redzēt izsekošanas numuru. Kā arī dažkārt var rasties kļūda piegādātāja dēļ. Ja 24 stundas pēc izsūtīšanas vēl nav iespējams izsekot sūtījumam ar Tev nosūtīto izsekošanas numuru, lūdzam sazināties ar mums.

piegādes iespējas

Nepieciešama palīdzība? Ja nepieciešama mūsu palīdzība pasūtījuma noformēšanai vai ir kādi jautājumi saistībā ar produktiem, lūdzu, sazinies ar mums.

piegādes iespējas