Piemērs piemēros, Galamērķu piemēri


Labās prakses piemēri

Plašāku informāciju skatiet sadaļā Atbilstības veidi. Piemēram, reģistrēšanās procesa laikā iespējams šāds URL ceļš: 1. Parasti ir ieteicams veikt tālāk norādītās darbības. Iestatiet notikumu izsekošanulai izsekotu šādas plūsmas. Izmantojiet notikuma mērķinevis galamērķi.

Jūsu rokasgrāmata par kārtējā mēroga piemēriem

Tomēr pieredzējuši lietotāji, iespējams, vēlēsies izsekot lietotāju virzību pa piltuvi, kur katram posmam ir viens un tas pats URL.

Šim nolūkam pārveidojiet izsekošanas kodu, lai izveidotu virtuālu lapas skatījumu katram tās secības solim, kuru vēlaties izsekot. Varat aizstāt funkciju ga un komandu send ar trāpījuma veidu pageview un noklusējuma lapas vērtību — ar paša izveidoto URL, kā aprakstīts mūsu izstrādātāja rokasgrāmatā. Tālāk ir parādīts, kāds varētu izskatīties jūsu analytics. Vairākiem kritērijiem paredzēti mērķi Varat definēt vairākiem kritērijiem paredzētu mērķi, piemēram, mijiedarbību divās konkrētās vietnes sadaļās vai jebkuras lapas apmeklējumu savas vietnes apakšdirektorijā.

Lai to izdarītu, izmantojiet atbilstības veidu Regulārā izteiksme.

piemērs piemēros

Tālāk sniegtajos piemēros ir ilustrēti šie scenāriji. Izmantojiet sports. Mērķi citās vietnēs Ja izmantojamais mērķis atrodas citā vietnē, skatiet rakstu Mērķi un piltuvju soļi trešās puses vietnēs. Padomi par piltuvju iestatīšanu Izveidojot galamērķi, varat izveidot arī šī mērķa piltuvi.

Piltuve ir lapu virkne, kuru, jūsuprāt, lietotāji redzēs pirms mērķa sasniegšanas. Piltuves pārskata dati tiek parādīti pārskatā Piltuves vizualizācija.

Pelēkajā apakšvaicājumā tiek izmantoti dati, kas nav iegūti pakalpojumā Analytics; tajā tiek apkopoti dati par to, cik liela peļņa tiek gūta, pārdodot produktu. Sarkanais apakšvaicājums ir Analytics datu apakšvaicājums, kas tiks apvienots ar datiem, kas nav Analytics dati. Tādējādi tiek aprēķināts katra produkta pārdoto vienumu daudzums.

Izveidojot piltuvi, ņemiet vērā tālāk minētos nosacījumus. Pārbaudiet secību savā vietnē un nosakiet visas lapas, kas ietilpst to darbību secībā, kuras vēlaties izsekot saistībā ar mērķi. Faktiskais mērķis ir secības pēdējā lapa, un tās URL ir jāievada laukā Galamērķis, nevis sadaļā Piltuve. Galamērķim atlasītais atbilstības veids attiecas arī uz jebkuru piltuves vietrādi URL. Ja piltuves pirmais posms ir iestatīts kā obligāts, pārskatā Piltuves vizualizācija reklāmguvumu uzskaitījumā tiks ietverti tikai tie lietotāji, kuri sasnieguši mērķi, veicot pirmo posmu.

Pretējā gadījumā reklāmguvumu skaits mērķim būs vienāds visos pārskatos. Piltuves definēšana Atveriet vai izveidojiet galamērķi.

piemērs piemēros

Ieslēdziet opciju Piltuve un ievadiet tā soļa nosaukumu, kuru vēlaties iekļaut piltuvju pārskatos. Piemēram, lapai sveiki. Procesa pēdējā lapa ir jāievada laukā Galamērķis, nevis sadaļā Piltuve. Kad esat pabeidzis pievienot lapas, noklikšķiniet kā nopelnīt naudu no 13 gadu vecuma Izveidot mērķi vai Saglabāt mērķi.

Navigation menu

Lai pārbaudītu, vai piltuve darbojas, skatiet pārskatus Piltuves vizualizācija un tajos ietvertos datus. Atbilstības veidi: Sākas ar, Vienāds ar un Regulārā izteiksme Lai definētu to, kā pakalpojumā Analytics tiek noteikta URL atbilstība mērķim vai piltuvei, tiek izmantoti trīs dažādi atbilstības veidi.

Vienāds ar — standarta, fiksētiem URL. Vienāds ar ir precīzās atbilstības veids, kad vietrādī URL piemērs piemēros atbilst pilnīgi visas rakstzīmes.

piemērs piemēros

Izmantojiet šo opciju, ja jūsu vietnes vietrāži URL nav sarežģīti un nemainās. Vietrādī URL nedrīkst būt dinamiska mainīga informācija, piemēram, sesijas identifikatori vai vaicājuma piemērs piemēros. Sākas ar — lai izvairītos no parametriem URL beigās.

piemērs piemēros

Šis ir atbilstības veids, kad norādītajā virknē precīzi atbilst identiskas rakstzīmes — no pirmās rakstzīmes līdz pēdējai rakstzīmei ieskaitot. Izmantojiet šo opciju, ja jūsu lapas vietrāži URL parasti nemainās, taču to beigās ir norādīti papildu parametri, ko vēlaties izslēgt.

Padomi un paraugprakse

Ja jūsu vietnē tiek izmantots dinamiski veidots saturs, izmantojiet atbilstības filtru Sākas ar un nenorādiet unikālās vērtības. Šajā gadījumā parametrs id katram lietotājam ir atšķirīgs. Regulārā izteiksme — atbilstība vairākiem kritērijiem. Regulārā izteiksmē tiek izmantotas īpašas rakstzīmes, lai iespējotu aizstājējzīmi un elastīgu atbilstības noteikšanu.

Tādēļ tie ir ļoti noderīgi, lai informētu par turpmākajiem reklāmas centieniem, informēšanas kampaņām un izglītības plāniem. Daži pazīstamības kārtas mēroga piemēri: Uzņēmums pārbauda savu auditoriju, lai uzzinātu, cik viņi ir pazīstami ar noteiktiem produktiem.

Piemēram, ja lietotājs var nokļūt lapā no kāda no vairākiem apakšdomēniem un jūsu vietrāžos URL tiek izmantoti sesiju piemērs piemēros, varat izmantot regulāro izteiksmi, lai definētu URL nemainīgo elementu. Piemērs: checkout. Mērķu URL izteiksmju pareizības pārbaude Lai pārbaudītu, vai mērķa URL ir uzrakstīts pareizi, meklējiet attiecīgo lapu pārskatā Lapas, izmantojot precīzu URL vai regulāro izteiksmi, kuru vēlaties piemērs piemēros mērķa izveidē.

Ja, veicot meklēšanu, jums izdodas skatīt vēlamās lapas, varat būt drošs, ka URL vai izteiksme darbosies.

Vaicājumu optimizācija

Piemēri Sākas ar Pieņemsim, ka jūsu zooveikala tīmekļa vietnei vienā direktorijā ir vairākas lapas un jūs vēlaties izmantot URL ar atbilstības veidu Sākas ar, lai izveidotu mērķi tikai ar zivīm saistītajām lapām, kurām visām ir vienāda struktūra. Regulārās izteiksmes atbilstība Tā kā pārskata Visas lapas meklēšanas laukā var izmantot regulārās izteiksmes, tas ir lielisks veids, kā pārbaudīt, vai regulārā izteiksme darbosies kā mērķis.

piemērs piemēros

Piemēram, Analytics dokumentācijā, kas pieejama pakalpojumam Analytics paredzētajā Google izstrādātāju vietnēir vairākas lapas, kuru faila nosaukumā ir ietverts vārds collection. Tālāk ir sniegts piemērs.

\

Lai iestatītu mērķi, kurā reklāmguvumi tiek iegūti visai datplūsmai saistībā ar lapām, kuru nosaukumā ir vārds collection, ir jāizmanto regulārā izteiksme. Ja veiksiet meklēšanu pārskata Visas lapas sadaļā Rīcības pārskatiizmantojot regulāro izteiksmi. Vai tas bija noderīgs?