Pārbaudītie ieņēmumi


Vairāku klientu pārvaldība (VKP)

Kā mainīt vai izbeigt vienošanos par konta pārvaldību Darba sākšana ar VKP Lai kļūtu par pārvaldnieku, kurš izmanto VKP, sadarbībā ar savu konta pārzini pabeidziet pieteikšanās procesu.

Pēc apstiprinājuma saņemšanas tiks veikta jūsu AdMob konta jaunināšana, papildinot to ar funkcijām, kas palīdzēs jums pārvaldīt citu izdevēju kontus. Pirms noslēgsiet vienošanos par VKP izmantošanu, jums no attiecīgā izdevēja būs jāiegūst viņa AdMob izdevēja IDkā arī jāapspriežas ar viņu par to, kādu šī izdevēja ieņēmumu procentuālo pārbaudītie ieņēmumi saņemsiet par sniegtajiem pakalpojumiem.

Uzaicināšanas process, lai izveidotu šīs oficiālās attiecības, tiek apstrādāts tīklā AdMob, tomēr procesa pabeigšanai ir jānorāda izdevēja ID un ieņēmumu procentuālās daļas automātiskais maksājums.

pārbaudītie ieņēmumi

Ņemiet vērā, ka automātiskos maksājumus varat saņemt tikai par pakalpojumā AdMob gūtajiem ieņēmumiem. Pakalpojumā AdMob nevar saņemt automātiskos maksājumus par trešās puses tīklā gūtajiem ieņēmumiem. VKP rīka izmantošana Sava konta sadaļā Pārvaldītie konti varat skatīt informāciju par visiem pārvaldītajiem izdevējiem, piekļūt izdevēju kontiem, sūtīt vai skatīt uzaicinājumus izdevējiem un lejupielādēt savus maksājumu ierakstus.

pārbaudītie ieņēmumi

Par informācijas paneli Informācijas panelī tiek rādīta informācija par katru jūsu pārvaldīto izdevēja kontu, tostarp piemērotie aprēķinātie ieņēmumi un katra pārvaldītā konta automātiskā maksājuma procentuālā daļa. Piemēroti aptuvenie ieņēmumi ir kopējie ieņēmumi, kas gūti no katra AdMob tīkla izdevēja. Šie ieņēmumi pēc apkopošanas tiek ņemti vērā, aprēķinot jūsu automātiskā maksājuma summu. Lai skatītu izdevēja gūto ieņēmumu aprēķinu no visiem reklāmu avotiem, piekļūstiet izdevēja kontam.

Peļņu gūst Latvijā, bet nodokļus maksā citur

Šie aprēķini ir aptuveni, un tie var mainīties, kad katra mēneša beigās tiek pārbaudīta jūsu ieņēmumu precizitāte. Ierakstos ir norādīta izdevēja saņemtā automātiskā maksājuma summa un jūsu saņemtā automātiskā maksājuma summa. Ir norādīta arī valūta, kurā abas summas tika iemaksātas. Ņemiet vērā, ka izdevēji norēķinu cikla laikā dažkārt saņem ieturējumus savam kontam. Jūs kā konta pārvaldnieks saņemsiet atbilstošu ieturējumu, pamatojoties uz jūsu automātiskā maksājuma procentuālo daļu.

Ļaut Latvijas satura radītājiem konkurēt

Ja norēķinu cikla laikā tika veikta ieturēšana, jūsu maksājumu ierakstos tiks norādīta no katra pārvaldītā konta ieturētā summa. Šobrīd maksājumu ierakstos netiek norādīta no pārvaldītā konta ieturētā kopsumma. Tomēr pirms uzaicinājuma nosūtīšanas jums ar izdevēju jāpārrunā VKP vienošanās noslēgšana. Kad būsiet ieguvis attiecīgā izdevēja ID un būsiet vienojušies par ieņēmumu procentuālās daļas automātisko maksājumu, varēsiet no sava AdMob konta nosūtīt izdevējam uzaicinājumu.

Tematiskajās pārbaudēs tiek kontrolēta atsevišķu normatīvo aktu ievērošana, pārbaudīti atsevišķi grāmatvedības dokumenti, salīdzinot tos ar darījuma dalībnieku grāmatvedības informāciju, kā arī tiek veiktas citas pārbaudes, kurās tiek pārbaudīts, kā nodokļu maksātājs ievēro normatīvo aktu normas. Tematisko pārbaužu skaits, to rezultativitāte un piemērotie sodi

Lai uzaicinātu izdevēju noslēgt vienošanos par VKP izmantošanu, veiciet tālāk norādītās darbības. Sānjoslā noklikšķiniet uz vienuma Pārvaldītie konti. Noklikšķiniet uz cilnes Konta uzaicinājumi. Noklikšķiniet uz Uzaicināt izdevēju. Izdevēja nosaukums — norādiet tā izdevēja nosaukumu, kura kontu vēlaties pārvaldīt.

Pērn sešos mēnešos izlozei reģistrēti 9   maksājuma čeki, kvītis vai biļetes. VID analizējis loterijai iesniegto maksājuma dokumentu datus, veicis preventīvas darbības, kā arī kontroles pasākumus. Visu darbību rezultātā budžeta ieņēmumi palielināti par teju tūkstošiem eiro.

Izdevējam šis nosaukums nav redzams. Izdevēja ID — AdMob konta unikālais identifikators. ID jums ir jāiegūst tieši no izdevēja.

Automātiskā maksājuma vēlamā procentuālā daļa no izdevēja ieņēmumiem — procentuālā daļa no izdevēja ieņēmumiem, ko vēlaties saņemt par saviem pakalpojumiem.

Cilnē Konta uzaicinājumi varat pārbaudīt uzaicinājumu statusu un informāciju.

Pārvaldnieki, kuri izmanto VKP

Tur arī varat rediģēt vai izdzēst neapstiprinātos uzaicinājumus. Piekļuve izdevēju kontiem Kad izdevējs būs saistīts ar jūsu kontu, varēsiet sākt viņa AdMob konta pārvaldību. Cilnē Pārvaldītie konti varēsiet skatīt izdevēja aptuvenos ieņēmumus, seansu skaitu un fMPT atlasītajam datumu diapazonam. Lai piekļūtu izdevēja kontam, veiciet tālāk norādītās darbības. Cilnē Konta informācijas panelis noklikšķiniet uz blakus tā izdevēja kontam, kuram vēlaties piekļūt.

Lai risinātu problēmu, Latvijai juridiski ir iespējams sekot citu Eiropas Savienības ES dalībvalstu piemēram un izstrādāt digitālo pakalpojumu nodokļa regulējumu nacionālā līmenī — atzīts nule pēc Kultūras ministrijas KM pasūtījuma veiktā pētījumā. Peļņu gūst Latvijā, bet nodokļus maksā citur Aizvien pieaugot digitālās un ārvalstīs reģistrētās platformās izvietotā satura patēriņam Latvijā un reklāmu pakalpojumu iegādei tajos —

Tiks atvērts izdevēja AdMob konts, kurā varēsiet veikt izmaiņas. Tur varēsiet pārvaldīt peļņas gūšanu, tostarp starpniecības iestatījumus, kā arī skatīt pārskatus, iestatīt bloķēšanas vadīklas un piekļūt izdevēja lietotnēm. Varat pievienot lietotājus savam AdMob kontam, lai labāk pārvaldītu kontus.

Tematiskās pārbaudes

Uzziniet vairāk. Politiku centra izmantošana Izdevēja kontā pārvaldnieki var piekļūt pārbaudītie ieņēmumi centram. Kad tiek konstatēts pārkāpums, e-pasta ziņojums tiek nosūtīts izdevējam un visiem pārvaldnieka administratīvajiem lietotājiem.

pārbaudītie ieņēmumi

Kad tiek izveidota apelācija, e-pasta ziņojums tiek nosūtīts tikai tam lietotājam, kurš izveidojis apelāciju. Kad apelācija ir izskatīta apstiprināta vai noraidītae-pasta ziņojums tiek nosūtīts izdevējam un visiem pārvaldnieka administratīvajiem lietotājiem.

Pārvaldnieki var pārbaudītie ieņēmumi apelāciju par pārkāpumiem pakalpojumā AdMob, bet ne par pārkāpumiem pakalpojumā Google Play.

  • Opciju līnijas indikators
  • Darba ņēmēju un fizisko personu ienākumi Tematisko pārbaužu rezultāti Tematiskajās pārbaudēs tiek kontrolēta atsevišķu normatīvu aktu ievērošana, pārbaudīti atsevišķi grāmatvedības dokumenti, salīdzinot tos ar darījuma dalībnieku grāmatvedības informāciju, kā arī tiek veiktas citas pārbaudes, kurās tiek pārbaudīts, kā nodokļu maksātājs ievēro normatīvo aktu normas.
  • Binārās opcijas, kā īsti nopelnīt
  • Tematiskās pārbaudes | Valsts ieņēmumu dienests
  • Čeku loterija palielina budžeta ieņēmumus un atklāj negodprātīgos nodokļu nemaksātājus - LV portāls

Google Play konta īpašniekam ir jāiesniedz apelācija par pārkāpumu pakalpojumā Google Play. Atrodiet izdevēju, kura informāciju vēlaties mainīt, un noklikšķiniet uz ikonas.

Seko aktualitātēm

Lai pārbaudītie ieņēmumi automātiskā maksājuma procentuālo daļu, noklikšķiniet uz ikonas un piedāvājiet jaunu automātiskā maksājuma procentuālo daļu. Pārbaudītie ieņēmumi šīs izmaiņas stātos spēkā, izdevējam tās ir jāapstiprina.

pārbaudītie ieņēmumi

Lai pārtrauktu vienošanos par konta pārvaldību, noklikšķiniet uz ikonas. Izlasiet ekrānā redzamo informāciju un noklikšķiniet kā sākt pelnīt naudu mājās bez interneta Izbeigt vienošanos.

Izdevējs tiks informēts, ka izbeidzāt vienošanos, un jūs nekavējoties zaudēsiet piekļuvi izdevēja kontam. Automātiskā maksājuma aprēķināšana tiks izbeigta vienas dienas laikā. Ja vienošanos par konta pārvaldību izbeigs izdevējs, jūs saņemsiet ziņojumu pa e-pastu vai sava konta cilnē Pārvaldītie konti.