Pulsācijas algoritms


Kāds ir algoritms, pulsācijas algoritms izmanto pulsācijas spiediena noteikšanai skrūves sūknī? Jūs varat iegūt zināmu izpratni, mērot pārvietojumu mehāniskās vibrācijas gadījumā; un spiediens šķidruma pulsācijai pieejamos punktos sūkņa iekšpusē.

bināro iespēju tirdzniecība bez zaudējumu stratēģijas

Lai iegūtu šķidruma vibrāciju, spiedienu vs laika dati Timeseries var sadalīt, izmantojot ātro Furjē pārveidojumu FFTlai iegūtu pārveidoto spiedienu salīdzinājumā ar frekvenču diagrammu. Tur jūs varat sagaidīt saprātīgu maksimumu sūkņa vietējās frekvencēs, kas ir daudzkārtīgi ar rotācijas ātrumu harmonikas.

Powerful buck converter 10A 40V

Sakarā ar mehāniskās vibrācijas motora un blīvējuma komplektiem būs daži pīķi. Bet citi pīķi, īpaši lieli, ir saistīti ar pulsāciju. Skrūvju sūkņiem apgriezienu skaits ir zems, kas nozīmē, ka jebkura augstfrekvences virsma ir anomālija.

nopelnīt monētu bāzi

Mums pieder vairāk nekā komplekti uzlabotas ražošanas un pārbaudes iekārtas, lai ražotu produktus dažādās kategorijās un specifikācijās. Mūsu produkti: ugunsdzēsības sūknisugunsdzēsības sūkņu komplektscentrbēdzes sūkniszemūdens sūknis, pārnēsājamais sūknis, skrūves sūknis, eļļas sūknis, sūkņa kontrolieris Mūsu galvenie produkti tiek pārdoti vislabāk Eiropā un Dienvidaustrumu Āzijā.

kas nopelna datoru operatoru interneta atsauksmēs