Rallija iespējas


Izskata iespēju WRC kalendārā iekļaut Liepājas ralliju FIA pasaules rallija čempionāta Pagājušajā rallija iespējas WRC vadītājs Olivers Sīsla apstiprināja, ka tiek meklēti "unikāli risinājumi, lai aizvadītu pilnvērtīgu čempionāta sezonu, tajā iesaistot arī starptautiski atzītas sacensības".

rallija iespējas bitcoin izpeļņas vietņu saraksts

To vidū ir arī "Rally Liepāja", kuru kopš pirmās sarīkošanas reizes Sarunas noslēgumā guvām priekšstatu par nosacījumiem un turpmāk veicamo darba apjomu, lai Latvijā sarīkotu FIA pasaules rallija čempionāta posmu, vienlaicīgi uzņemot arī FIA Eiropas rallija čempionāta posmu. Vēlos uzsvērt, ka šis ir tikai sarunu procesa sākums, un šobrīd vēl neviena no pusēm nav tuvu gala lēmumiem šajā jautājumā," sacīja "RA Events" direktors Raimonds Strokšs.

rallija iespējas tirdzniecības signāli plkst. 25 11 15

Tāpēc aicināsim sadarbības partnerus - Latvijas valdību un rallija pilsētas Liepāju un Talsus - sēsties pie sarunu galda, lai rekordīsā laikā izsvērtu visus šī piedāvājuma organizatoriskos un finansiālos aspektus. Tikai strādājot kopā, varam rast risinājumus, kā izpildīt nosacījumus, lai Latvijā uzņemtu pasaules rallija čempionāta posmu, to sarīkojot kopā ar FIA ERC posmu," piebilda Strokšs.

Ja sarunas par FIA WRC posma sarīkošanu Latvijā noslēgsies veiksmīgi, nekavējoties tiks uzsāktas konsultācijas ar "Eurosport Rallija iespējas par veidu, kā vislabāk apvienot šos divus posmus vienās sacensības, parūpējoties par ERC komandu un dalībnieku interesēm, kuri "Rally Liepāja" piedalījušies jau vairākus gadus.

rallija iespējas nopelniet 400 tiešsaistē ar tūlītēju izņemšanu

Startu rallijā apstiprinājuši arī vietējie piloti Mārtiņš Sesks un Reinis Nitišs. Kļūda rakstā? Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram! Ziņot par kļūdu.

rallija iespējas semināra binārās opcijas