Satiksmes iespēja


Rīdziniekus mulsina "Rīgas satiksmes" sarakstu absurdā izvietošana pieturā Apollo.

Lūdzu, pārbaudiet savus rezervējuma nosacījumus

Kāds rīdzinieks "Bez Tabu" redakcijā iesūtījis fotoattēlu, kurā kāds sirms kungs nometies horizontālā stāvoklī, tā saucamajā "plankā", tramvaja pieturā "Nacionālais teātris". Šādi viņš apskata tramvaju kustības sarakstus, tāpēc, ka tie pie pieturas staba piestiprināti iespējami zemu.

Amizantā situācija izpelnījusies lielu cilvēku atsaucību sociālajā vietnē "Facebook" un atbilžu uz jautājumu: "vai "Rīgas satiksme" ar šādu sabiedriskā transporta sarakstu izvietojumu mudina iedzīvotājus uz fiziskām aktivitātēm?

Mavira Trading

Komentētāju vidū bija arī komiķis Edgars Bāliņš. Ja, piemēram, tev ir suns, kaķis, žagata vai aligators, viņš ļoti ērti visu redz. Pēc tam varat kopīgi satiksmes iespēja, ko viņš tur redzējis, cikos pienāks transports. Pašam tupties baigi neērti!

nopelnīt naudu internetā, kas slauc mātes

Jāpapēta dziļāk, kā šeit cilvēki vingro no rītiem. To sarakstu secību var pamainīt, lai citu maršrutu braucēji var kārtīgi izvingroties.

Kāpēc, piemēram, vēlēšanu plakātus neredzu tik zemu? Tā laikam ir svarīgāka informācija," saka Bāliņš. Sākoties 1. Video: "Bez Tabu" sižets.

vienkāršas bināro opciju binomo opcijas stratēģijas