Skata opcija, SharePoint: Pārlūka skats nav pieejama opcija no pašreizējā skata sarakstlodziņš


 • Depozīta iespēja
 • Mazāk Piezīme.
 • Tomēr tas ir paredzēts tikai šajā rakstā aprakstītās problēmas novēršanai.
 • Šis raksts ir par pakalpojumu Universal Analytics.

Nākamajās sadaļās sniegts pārskats par šīm opcijām, kā norādīt pārlūkprogrammas skata opcijas, ko vēlaties izmantot.

Darbgrāmatas rādīšana, izmantojot galerijas skatu Ja norādāt, ka darbgrāmata tiek rādīta, izmantojot galerijas skatu, pārlūkprogrammas logā tā izskatās šādi: Kā darbojas galerijas skats Šajā skatā viens vienums, piemēram, rakursdiagrammatiek rādīts ekrāna centrā, un citi vienumi tiek parādīti kā sīktēli ekrāna labajā pusē. Šeit "vienums" parasti ir rakursdiagramma, piemēram, sektoru diagramma, kas parādīta augstāk.

logaritmiskā tendenču līnija kā nopelnīt jāšanās naudu

Vienums var būt arī Rakurstabula vai šūnu diapazons, kas ir definēts kā nosaukts vienums. Datu griezumi un laika grafiku vadīklas tiek rādītas ekrāna kreisajā pusē.

Sodium-vapor lamps Nātrija tvaiku lampas K Nātrija tvaiku spuldžu apgaismojums sporta pasākumu norises vietās. Warm-white fluorescent Silti balts fluorescējošs K Silti balts fluorescējošs apgaismojums.

Visi filtri attiecas uz visiem ar to savienotajiem vienumiem, ieskaitot diagrammas un tabulas, kas tiek rādītas kā sīktēli. Lai ekrāna centrā skatītu citu vienumu, noklikšķiniet uz tā sīktēla vai pieskarieties tam.

Lai skata opcija, ka darbgrāmata jārāda, izmantojot galerijas skatu Programmas Excel cilnē Fails izvēlieties pārlūkprogrammas skatīšanas opcijas.

Cilnē Rādīt Izmantojiet šo sarakstu, lai atlasītu darbgrāmatas vienumus.

 1. Vai ir robots iespējām
 2. Visrentablākais interneta projekts bez ieguldījumiem
 3. Peļņa no opciju tirdzniecības
 4. Baltā balansa opcijas
 5. Ko un kur ir vieglāk nopelnīt
 6. Cik daudz naudas jūs varat nopelnīt par derībām
 7. Visas atsauksmes par tirdzniecības robotiem
 8. Появившийся на свет новый интеллект был потенциально неизмеримым, но совершенно инфантильным; нам неизвестно, насколько его создатели рассчитывали на подобный результат, но кажется весьма вероятным, что они его предвидели.

Atlasiet nosauktos vienumus, ko vēlaties publicēt, un pēc tam izvēlieties cilni Parametri. Ja darbgrāmatā ir datu griezumi vai laika grafika vadīklas, noklikšķiniet uz Pievienot, atlasiet datu griezumus, kurus vēlaties publicēt, un pēc tam izvēlieties Labi.

labākā bināro opciju tirdzniecības platforma priesteri šodien pelna naudu

Izvēlieties Labilai aizvērtu dialoglodziņu pārlūkprogrammas skatīšanas opcijas. Saglabājiet un aizveriet darbgrāmatu.

ideju tirdzniecības robots padomi par ienākumiem internetā