Taisnīgākās iespējas


Interaktīvās nodarbības ilgums ir 40 minūtes un mērķis ir radīt interesi par citām kultūrām.

bināru opciju bultiņu indikatori

Pieredzes stāsts par pielāgošanos citai kultūrai. Informācija par starpkultūru pieredzes gūšanas iespējām ar AFS starpniecību: apmaiņas programmas, brīvprātīgais darbs un kļūšana par viesģimeni skolēnam no citas valsts.

Nodarbības vada: Silva Vikmane — starptautiski sertificēta starpkultūru izglītības trenere un AFS skolu attiecību koordinatore.

ieņēmumi interneta bitcoin

Arī kāds no AFS apmaiņas skolēniem, kurš šobrīd dzīvo Latvijā. Protams, 40 minūšu laikā ir iespējams tikai radīt jauniešiem interesi par citām kultūrām.

3. lasījums. Latvietis Latvijā. L. Inkina grāmata «Neizmantoto iespēju laiks» 3. daļa «Atgriešanās»

Bet taisnīgākās iespējas ir pirmais solis, lai sāktu attīstīt šo mūsdienās būtisko kompetenci. Kas ir AFS? AFS ir starptautiska, brīvprātīgo, nevalstiska, bezpeļņas organizācija, kas nodrošina starpkultūru mācību iespējas, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt zināšanas, prasmes un sapratni, kas nepieciešami taisnīgākas un mierpilnākas pasaules veidošanai.

bināro opciju poga izpirkt

AFS strādā 60 pasaules valstīs. Latvijā piedāvājam apmaiņas programmas vidusskolēniem, brīvprātīgā darba iespējas un arī apmācam skolotājus darbam ar skolēniem no citām kultūrām.

pārskati par pr binārajām opcijām

Ja skolotājiem un skolēniem ir interese par šādu nodarbību skolā, lūdzu sazinieties ar [email protected] Līdzīgi stāsti.