Termināls opcijām,


Instalēšanas process un lietošana ir tāda pati kā jaunajā MT5 Supreme Edition versijā.

Search form

Vienkārši izpildi instrukcijas norādes savā MetaTrader 5 Supreme Edition. Tirdzniecības termināla pārskats 1. Tirdzniecības termināls var pievienot, atverot grafiku jebkuram simbolam MetaTrader 4 MT4 programmā tam pievienojiet padomnieku EA Admiral tirdzniecības terminal. Tad: veicot dubultklikšķi vai no MT4 Navigator saraksta un velkot šo EA uz grafika ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā nosaukuma un izvēlnē izvēlieties pievienot grafiku.

Ievērojiet, ka var palaist tikai vienu EA, katram grafikam MT4 programmā.

Datu termināli

Ja grafikā jau darbojas EA, pievienojot jaunu padomnieku, tas aizstās esošo EA. Lai darbotos ar vairākiem EA vienkārši atveriet vairākus grafikus. Tirdzniecības termināls pilnīgi aizņem visu grafika logu, lai izvairītos no zaudētu iestatījumus, iespējams, ko esat veicis pašreizējā grafikā, pārliecinieties, vai verat termināli jaunā grafikā. Tirdzniecības termināla sadaļas Tirdzniecības termināls sastāv no trīs daļām: tirgus pulkstenis konta informācija orderu saraksts.

Jūs varat paslēpt konta informāciju un orderu sarakstu, noklikšķinot uz attiecīgās dubultās bultiņas pogu, to nosaukumu ailē.

Izpēti jaunas iepirkšanās iespējas

Tas dod maksimālu vietu tirgus apskatam. Jūs varat manuāli pielāgot izmēru tiem trīs logiem, lai optimizētu vietu priekš jūsu individuālajiem mērķiem. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz rāmja, kas atdala abus logus, un attiecīgi velciet.

Bieži vien šādā situācijā pircējs pat atstāj preci uz letes un aiziet uz citu veikalu. Maksājumu karšu lasītājs ļauj nezaudēt potenciālos klientus. Nevienam nav vēlmes skaidras naudas meklējumos skraidīt turpu šurpu uz bankomātu un atpakaļ.

Tirdzniecības terminālis rāda visu aktivitāti uz treidera konta, ne tikai tirdzniecības termināļa uzliktos orderus. Piemēram, ja jūs izmantojat automatizētu sistēmu vai manuāli liekat termināls opcijām, izmantojot MT4 iebūvētās iespējas - šīs aktivitātes tiks parādītas tirdzniecības termināļa konta kopsavilkumā un orderu sarakstā.

Tirgus pulkstenis Tirgus pulkstenis rāda tirdzniecības widget kā mini termināla katrs simbols. Katrs no tiem darbojas ļoti līdzīgi kā uz grafikss mini termināls, kas ir aprakstīta atsevišķā rokasgrāmatā.

Simboli tirdzniecības termināļa tirgus apskatā sinhronizējas ar MT4 tirgus termināls opcijām.

termināls opcijām

Cietiem vārdiem sakot, lai pievienotu vai noņemtu simbolu no tirdzniecības termināļa - jums ir nepieciešams pievienot vai noņemt šos simbolus MT4 tirgus apskatā. Tirdzniecības terminālis sinhronizēs savu sarakstu dažās sekundēs. Ņemiet vērā to, ka ātrums un procesora noslogojums tirdzniecības terminālī ir atkarīgs no tā cik daudz simboli tiek parādīti.

Pārlieku liela procesora noslogošana var radīt aizkavējums darījumu izvietošanā vai darījumu aizvēršanā. Varat kontrolēt lotes lielumu par jauniem pasūtījumiem, apturēt zaudējumus, veikt peļņu vai trailing stop - iestatīšana, izmantojot laukos virs pogas pirkt un pārdot. Tirdzniecības kalkulators Jūs varat atvērt tirdzniecība kalkulatoru, katrā no šiem laukiem, turot nospiestu ctrl-key un left-click attiecīgajā ailē. Piemēram: ja plānojat tirgot 0. Ja precīzu aprēķinu nav iespējams iegūt, dēļ tirdzniecības izmēra ierobežojumiem piemēram, tikai pilnas lotes priekš CFDsistēma noapaļos uz leju.

Ievietojot atliktajiem orderiem Jūs varat ievietot atliktajiem orderiem limits and stopsnoklikšķinot uz poga un izvēlejaunu orderis.

Lane/3000 POS termināls

Ir iespējams izvēlēties ordera tipu un ierakstīt atvēršanas cenu, stop-loss, take-profit utt. Atvēršanas cena atliktajam orderim var tikt noteikta kā fiksēta cena piemēram, 1. Piemēram: ja izvēlaties buy-limit un ievadīsiet 20 punktu vērtību, nevis cenu, tad limit orderis tiks izveidots 20 punktus zem esošās cenas.

Pastāv divu veidu OCO orderi.

Supreme Edition Tirdzniecības Termināls

OCO breakou dod iespēju norādīt divas cenas vai divas punktu vērtības abās pusēs no tirgus cenas. Mini terminālis izliks attiecīgi Buy Stop un Sell Stop. Tad, kad viens no atliktiem orderiem ir atvērts, otrs automātiski tiek atcelts. Parasti šo iespēju izmanto situācijās, kad gaidāmas būtiskas cenas kustības, bet nav zināms, vai cenas kustība būs uz augšu vai uz leju, piem. Daudzas tirdzniecības stratēģijas ir balstītas uz izlaušanās tirdzniecību un šī funkcija nodrošina ērtu šādu tirdzniecību.

Parasti izmanto situācijās, kad gaidāma cenas kustība jebkurā virzienā sekojoši pēc cenas atgriešanās pie norādītās cenas, piemēram, korekcija no iepriekšējās dienas virsotnes vai pamatnes. Vienkārši: spiest ievadiet informāciju jaunā ordera logā noklikšķiniet uz Save template button un izvēlieties nosaukumu, kas atbilst jūsu šablonam.

termināls opcijām

Ievērojiet, ka programma nepieprasa papildu apstiprinājumu izvietojot orderus šādā veidā. Panelis rāda jūsu ordera peļņu naudā un punktos.

termināls opcijām

Cena zem peļņas punktos, ir pozīcijas vidējā atvēršanas cena, ja ir vairāki atvērti orderi. Šeit varat izvēlēties aizvērt visus atvērtos orderus visus pozitīvos vai negatīvos darījumus vai hedžēt visus orderus, vai arī aizvērt visus orderus un automātiski atvērt pretējus orderus.

MT4 ir pieejamas daudzas novatoriskas funkcijas orderu slēgšanai, piemēram: Close all — aizver visas pozīcijas un atliktajiem orderiem Close open positions — aizver visus aktīvā tirdzniecība atliktajiem orderiem paliek atvērta Delete pending orders — dzēš tikai atliktos orderus Close all winners — aizver visas atvērtās pozitīvos orderus Close all losers — aizver visas atvērtās pozitīvu orderim Reverse - aizver konkrēto termināls opcijām un automātiski atver pretēju orderi ar identisku apjomu Hedge - atver orderi ar termināls opcijām apjomu pretējā virzienā, neaizverot pamata orderi.

Atsevišķus orderus iespējams aizvērt caur pamata MT4 funkcijām vai arī izmantojot mini termināļa dažādos iestatījumus un paplašinājumus. Simbola informācija Jūs varat iepazīties ar simbola specifikāciju, uzspiežot uz pogas un izvēloties Symbol information.

Windows 10

Tas atvērs logu, rādot minimālo cenas kustību simbolam, kā arī minimālo un maksimālo tirdzniecības izmēru utt. Atvērt jaunā grafikā Jūs varat atvērt jaunu grafika logu, uzspiežot uz pogas un izvēloties New chart. Signāli tiek parādīti kā pop-up ziņojumu, un var arī tikt nosūtīti uz jūsu e-pastu. Kad skaņas signāls ir izveidots, zvana ikonas krāsa nomainīsies uz dzeltenu. Ja kāds signāls tiks sasniegts, tā krāsa nomainīsies uz sarkanu.

Signālu līmeņi Jūs varat uzlikt skaņas signālu ar specifisku slieksni piemēram, un izvēlēties, pie kādas vērtības signāls nostrādās: pārsniedz slieksni ir precīzi vienāds ar to, vai nav vienāds ar to.

Terminal Code

Piemēram: ja jums ir atvērtas divas pozīcijas un jūs vēlaties būt informēts, ja termināls opcijām mainās, tad jūs ievadiet vērtību 2 priekš skaņas signāla un izvēlaties opciju Not equal to. Atkārtotu brīdinājumu Skaņas signālus var iestatīt, lai tie izslēdzas pēc tam, kad ir raidīti, vai arī lai tie atkārtojas.

Atkārtošanas periods liek terminālim ignorēt skaņas signālu, noteiktu minūšu skaitu. E-Pasts Jūs varat saņemt izvēlētu e-pasta paziņojumu, kad skaņas signāls ir iedarbināts t.

Izverot grafikus un orderus Jūs varat iestatīt 2 īpašas darbības, kuras notiks, kad skaņas signāls tiks sasniegts. Close all orders sniedz iespēju aizvērt visas atvērtās pozīcijas un izdzēst visus atliktos orderus, kad skaņas signāls ir sasniegts. Tas var tipiski tikt izmantots saistībā ar skaņas signālu, kurš saistīts ar brīvajiem līdzekļiem, kad jūs vēlaties aizvērt visas savas pozīcijas, lai novērstu margin call. Close all charts aizvērs termināls opcijām MT4 grafikus izņemt tirdzniecības termināļa grafiku.

Seulas Incheonas Starptautiskā lidosta 2. terminālis (CC \u0026 Subtitles)

Galvenais šīs funkcijas mērķis ir novērst automatizētās termināls opcijām sistēmas EA uz citiem grafikiem, lai novērstu turpmākos darījumus. Orderu saraksts Orderu saraksts ataino visas atvērtās pozīcijas, kā arī atliktos orderus uz jūsu tirdzniecības konta, un sniedz rīkus šo orderu pārvaldīšanā.

Tas aizvieto informāciju no MT4 ordera saraksta un iekļauj papildus informāciju, kā tirdzniecības ilgumu un peļņu punktos.

termināls opcijām

Ja ikonas blakus orderiem mainās uztermināls opcijām norāda, ka tirdzniecības termināls veic automatizētas darbības orderos piem. Jūs varat pārbaudīt, kuras darbības tiek turpinātas, uzspiežot uz ikonas un izvēloties Tasks in progress.