Tirdzniecības policists, Par kukuļņemšanu un cigarešu tirdzniecības piesegšanu aizturēti divi policisti - DELFI


bināro iespēju tirdzniecības platformu pārskats bināro opciju termiņš

Aizvadītās nedēļas nogalē IDB aizdomās par tabakas izstrādājumu nelikumīgas realizācijas tirdzniecības piesegšanu aizturējis kādu Valsts policijas Rīgas teritoriālās struktūrvienības amatpersonu, kā arī divas privātpersonas par tabakas izstrādājumu realizēšanu.

Minētā amatpersona tiek turēta aizdomās par kontrabandas ceļā ievestu tabakas izstrādājumu iespējamu tirdzniecības piesegšanu Rīgas Centrāltirgū.

exmo solīšana optonbt bināro opciju tirdzniecība

Turklāt izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka policists, iespējams, ilgstošā laika periodā pēc pieprasīšanas regulāri saņēmis kukuļus no cigarešu tirgotājiem, lai netiktu konstatēts minētais likumpārkāpums normatīvajos aktos noteiktā kārtībā.

Savukārt divas aizturētās privātpersonas, iespējams, organizēja un veica pretlikumīgu tabakas izstrādājumu realizēšanu.

Izmeklēšanas darbību laikā pie tirgotājiem tika izņemti 30 cigarešu bez Latvijas akcīzes markām, kā arī narkotiskās vielas lielā apmērā, kas bija paredzētas realizēšanai. Visas trīs aizturētās personas atzītas par aizdomās turētajiem, un tām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi, tai skaitā policistam noteikts aizliegums pildīt amata pienākumus. Šo gadu laikā ir daudz diskutēts par šo problēmu, kā arī ir veiktas dažādas šīs situācijas apkarošanas kampaņas, tomēr jāuzsver, ka šī ir tirdzniecības policists ar sekām, nevis ar cēloņiem," norāda IDB priekšnieks Valters Mūrnieks.

strādāt binārā opcijas bez ieguldījumiem kur internetā nopelnīt naudu

Viņš uzsver, ka šogad tirdzniecības policists pieņemtie grozījumi Krimināllikumā, kas paredz smagākus sodus par tabakas izstrādājumu nelikumīgu apriti, nenoliedzami, ir nepieciešami un var mazināt kontrabandas cigarešu tirdzniecību pašā Rīgas centrā, tomēr šī problēma ir jārisina valstiskā līmenī, un būtisks ir arī ikkatra šo teritoriju uzraugošā Valsts policijas darbinieka godprātīgs un atbildīgs darbs. Jau ziņots, ka pērn Kopumā aizturētas 12 personas.

seminārs sviridova tirdzniecība kriptovalūtas ieņēmumi

Četrām personām tiesa piemērojusi apcietinājumu. Pērn

nopelnīt tiešsaistes seosprint precīzi signāli tirdzniecībai