Uguns variants. Dalies ar šo rakstu


Tas ir brīdinājuma signāls visiem mājokļu īpašniekiem, kas liek aizdomāties — vai mana māja ir ugunsdroša? Pareizo būvniecības materiālu izvēle var lielā mērā mazināt nelaimes apmēru.

Ugunsizturīgi materiāli nepalīdzēs pilnībā novērst ugunsgrēka risku, bet ievērojami palēninās uguns izplatīšanās laiku. Galvenais ir būvēt ēku, kurā uguns izplatās tik lēni, ka tās iemītniekiem būtu pietiekami daudz laika, lai evakuētos.

 • Pārlēkt uz: navigācijameklēt Grieķu uguns an.
 • Такие вещи он видел в Лизе достаточно часто, но до сего момента поразительная разница в масштабах мешала ему узнать -- Хилвар.
 • Kā nopelnīt naudu internetā ziņās

Izskatīsim dažus no labākajiem būvmateriāliem, kas apgrūtinās uguns izplatību mājoklī. Ugunsizturīgs logu stikls Logi var radīt milzu apdraudējumu ugunsgrēka laikā. Pat tad, uguns variants liesma nav tuvumā logam, spēcīgā svelme var likt stiklam saplīst.

Smadzeņu atšķirības sievietēm un vīriešiem - ārste neiroloģe SANDRA VESTERMANE

Saplīsis logs, savukārt, ļauj liesmām iekļūt iekštelpā, ja ugunsgrēks izcēlies ārpusē. Lai pasargātu savu mājokli, izvēlies ugunsizturīgus logus.

Uguns — Vikipēdija

Viens variants ir logi ar dubultajām stikla paketēm, kas gan divkāršos laiku, līdz karstums būs tos saplēsis vispirms plīsīs tikai viens slānisgan arī palielinās mājas energoefektivitāti.

Rūdītais stikls, kas ir termiski apstrādāts, arī ir labs variants, jo tas ir četras reizes uguns variants par parasto stiklu.

uguns variants

Vislabākā izvēle būtu armēts stikls — tā iekšpusē ir iestrādāts metālisks siets. Ir svarīgi padomāt arī par logu rāmjiem. Tērauda rāmis sniegs labāko aizsardzību, tam seko koks un alumīnijs. Plastikāta rāmji ir ar vismazāko efektivitāti.

Grieķu uguns

Betons Betons, viens no biežāk izmantotajiem būvniecības materiāliem, ir neuzsliesmojošs un ar zemu siltuma vadītspēju, kas palēnina uguns izplatību telpā. Tomēr betons tiek ražots uguns variants veidos — tā sastāvā ir cements un agregātmateriāli, kuru veidi un daudzums kopējā masā variē — tas arī ietekmē būvmateriāla ugunsizturību.

uguns variants

Dabīgi agregātmateriāli nebūs efektīvi. Tajos esošais mitrums karstuma ietekmē var palielināties, liekot betonam sadrupt.

Grieķu uguns - Vēsture

Betons tiek uzskatīts arī par vienu no labākajiem materiāliem jumta segumam. Apmetums Apmetumu jau gadsimtiem ilgi izmanto gan mākslinieciskiem, gan būvniecības mērķiem.

uguns variants

Tā ir izturīga ēku apdare — ar to var nosegt jebkuru konstrukcijas materiālu kā ķieģeļus vai koku. Trīs centimetru apmetuma slānis palēninās uguns izplatību par veselu stundu. Ģipsis Daudziem strukturālajiem materiāliem ugunsizturības nodrošināšanai būs nepieciešama ģipša pamatne, un vispopulārākā izvēle šādos gadījumos ir ģipškartons. X-tipa ģipškartons ir apstrādāts ar īpašām vielām, kas uzlabo tā ugunsizturības īpašības.

 • 5 ugunsizturīgākie būvniecības materiāli tavas mājas drošībai : ost-stankoprom.com
 • Dabas aizsardzības pārvalde
 • Uguns iegūšana Uguns iegūšana, berzējot divus kokus vienu pret otru Sākotnēji cilvēki uguni ieguva mežu ugunsgrēkos un citos dabas izraisītos aizdegšanās gadījumos.
 • Pamatraksts: uguns iegūšana Uguns iegūšana, berzējot divus kokus vienu pret otru Sākotnēji cilvēki uguni ieguva mežu ugunsgrēkos un citos dabas izraisītos aizdegšanās gadījumos.
 • Demonstrācijas konta darījums

Papīrs, kas ieskauj X-tipa loksni, lēni deg un neļauj ugunij izplatīties. Turklāt ģipškartonam ir neuzliesmojoša iekšpuse, kas satur ķīmiski kombinētu ūdeni kalcija sulfātā. Ja tas nonāks uguns ietekmē, pirmais, kas notiks — ūdens iztvaikos.

Uguns iegūšana

Tas efektīvi kavēs karstuma pārnesi no ģipškartona. Un pat pēc tam, kad ūdens būs iztvaikojis, sloksnes iekšpuse uz kādu laiku atvairīs uguns iedarbību. Būvnieki bieži vien izmanto vairākus ģipškartona slāņus, lai palielinātu ugunsizturību.

 1. Interneta bināro opciju apmaiņa
 2. И тебе я благодарен,если ты и не одобряешь того, каким образом я воспользовался твоими уроками.
 3. Шахта закрылась сверху: больше не было опасности, что кто-нибудь случайно свалится в .

Ķieģeļi "Trīs sivēntiņi" jau bērnībā mums iemācīja, ka māju nepieciešams būvēt no ķieģeļiem. Tā patiešām ir laba mācība. Ķieģeļi ne tikai iztur ļaunā vilka pūtienus, bet arī uguns liesmas. Tā kā ķieģeļus gatavo uguns krāsnī, tie ir ļoti izturīgi pret liesmām. Tā gan diemžēl ir patiesība, ka atsevišķs ķieģelis ir izturīgāks nekā vesela ķieģeļu siena.

5 ugunsizturīgākie būvniecības materiāli tavas mājas drošībai

Sienu satur kopā java, kas mazina efektivitāti. Neskatoties uz to, ķieģeļi tāpat būs pati labākā izvēle drošības nodrošināšanai. Atkarībā no biezuma un būvēšanas veida, ķieģeļu siena var atvairīt uguni līdz pat četrām stundām.

uguns variants

Dalies ar šo rakstu.