Uzkrājumu iespējas


uzkrājumu iespējas

Sūtīt e-pastā "Pandēmija bija skarbs pierādījums tam, cik svarīgi ir uzkrājumi — lai justos finansiāli droši arī neparedzētās situācijās, ieteicams laicīgi parūpēties par drošības spilvenu. Iedzīvotājiem ir pieejami vairāki uzkrājumu veidi, kas piemēroti dažādām dzīves situācijām un mērķiem, kam līdzekļi tiek krāti.

Kā gudri izmantot sava pensiju 2. līmeņa uzkrājumu

Piemēram, īstermiņa uzkrājumus ceļojumam vai automašīnas iegādei labāk veikt krājkontā, bet iekrājumus vecumdienām ieteicams veidot, veicot iemaksas pensiju 3. Kā galveno iemeslu, kāpēc neveidot iekrājumus, respondenti min brīvas naudas trūkumu.

uzkrājumu iespējas

Piemēram, atsakoties no kāda neveselīga ieraduma vai izvēloties lētākas alternatīvas ikdienas precēm, var ietaupīt kaut 20 eiro, kas būtu pietiekami, lai sāktu veikt uzkrājumus. Ja cilvēks mēnesī var atlikt, sākot ar 20 eiro, vai ja viņš krāj naudu īstermiņa mērķim, tad atbilstošākais uzkrājumu veids būs regulāras iemaksas atsevišķā bankas kontā vai krājkontā, tā ar laiku izveidojot ieteicamo drošības spilvenu 2 — 3 mēnešalgu apmērā.

Īstermiņa mērķiem var atlikt uzkrājumu iespējas atsevišķā bankas kontā vai krājkontā, kā arī izvēlēties termiņnoguldījumu jau uzkrātam kapitālam.

Bērni aug tik ātri! Viens mirklis, un Jūsu lolojums jau stājas augstskolā un vēlas sākt patstāvīgu dzīvi. Veidojiet uzkrājumu bērna nākotnei jau tagad, lai jums būtu mierīga sirds un bērnam - savs kapitāls. Lai jebkurā dzīves situācijā jūs varētu justies drošs un pasargāts, veidojiet sev pietiekamu naudas drošības rezervi! Lai uzkrātu savām vecumdienām un varētu izmantot nodokļu atvieglojumus, kļūstiet par pensiju 3.

Savukārt ilgtermiņa mērķiem, piemēram, pensijai, var sākt veikt regulāras iemaksas pensiju 3. Jo agrāk cilvēks sāks veidot uzkrājumu iespējas uzkrājumus, jo mazāka ikmēneša summa būs jāiegulda, lai sasniegtu nosprausto mērķi.

Kā veikt izmaiņas internetbankā līgumiem ar uzkrājuma veidošanu ieguldījumu fondos Kāpēc jums būtu jāapsver iespēja uzkrāt ieguldījumu fondos? Ja esat gatavs uzņemties risku, Jūs varat nopelnīt vairāk — tas ir moderns, pasaulē plaši izplatīts uzkrāšanas veids, ko SEB Life and Pension Baltic SE piedāvā kopš Jūs varēsiet regulāri sekot līdzi savam uzkrājumu iespējas SEB internetbankā un nepieciešamības gadījumā veikt izmaiņaspiemēram, mainīt izvēlētos fondus, kuros izvietots Jūsu līdzšinējais uzkrājums, fondus turpmākajām iemaksām, kā arī pieļaujamā riska līmeni. Gan iesācējam, gan profesionālim mēs palīdzēsim izvēlēties atbilstošāko risinājumu viņa vēlmēm un iespējām — piesakieties konsultācijai pie SEB Life and Pension Baltic SE speciālista.

Augsti ienākumi: diversificē Iedzīvotājiem ar augstiem ienākumiem virs eiro mēnesīkam jau, iespējams, ir kādi uzkrājumi vai citi aktīvi, ir iespēja papildus visiem iepriekš minētajiem uzkrājumu veidiem iepazīties arī ar ieguldījumu pasauli. Finanšu tirgos ir iespējams investēt, izmantojot, pārvaldītos ieguldījumu fondus vai indeksa fondus.

uzkrājumu iespējas

Tie ir viegli un ērti pieejami, piemēram, Luminor Investor platformā, kas ļauj ieguldīt dažādos finanšu instrumentos, tostarp akcijās, obligācijās, biržā tirgotos fondos un ieguldījumu fondos.

Citi šobrīd lasa Kāda bija leģendārā dziedniece Zilākalna Marta Kāzās ar sešām draudzenēm stāvoklī: skandalozais Nigērijas uzņēmējs atkal šokē sabiedrību.