Viltus žetons


Kipras bināro opciju apskats

TĒMA: Lauku attīstība PVD brīdina par viltus inspektoriem Pārtikas un veterinārais dienests PVD aicina pārtikas apritē, sevišķi pārtikas tirdzniecībā un sabiedriskajā ēdināšanā, viltus žetons uzņēmējus lūgt katram, kas ierodas uzņēmumā ar mērķi veikt pārbaudi, uzrādīt inspektora apliecību. PVD inspektora apliecība ir viegli atpazīstama. Tas ir trīsdaļīgs tumši zils ādas maks ar maka virspusē iegravētu Pārtikas un veterinārā dienesta logo.

Atverot maku, kreisajā nodalījumā redzama PVD dienesta apliecība ar darbinieka vārdu, uzvārdu, amatu un fotogrāfiju, viltus žetons pusē - inspektora pilnvarojuma apliecība, kurā norādīta uzraudzības joma un administratīvā teritorija, kurā inspektors pilnvarots veikt uzraudzību un kontroli, kā arī pilnvarojuma numurs, bet maka vidū atrodas metāla žetons ar PVD logo un iegravētu inspektora pilnvarojuma identifikācijas numuru.

tirgotāju apmācība bināro opciju jomā

Ja pie Jums ieradies cilvēks, kurš uzdodas par PVD inspektoru, taču nevar uzrādīt apliecību, kas atbilst augstāk minētajam aprakstam, aicinām nekavējoties ziņot par to uz PVD uzticības tālruni: un policijai. Šodien šāds viltus inspektors ir parādījies Rīgā, taču PVD darbības vēsturē jau ir bijuši līdzīgi gadījumi. Viltus žetons piemēram, savulaik Bauskas pusē, kautuvēs iegriezās ļaudis, kuri kautuvju īpašniekus, uzdodoties par PVD inspektoriem, baidīja ar neizpildāmām prasībām, kuras nākšoties turpmāk ievērot, pretējā gadījumā viņus sagaidot naudas sodi.

Arī Saldus pusē viltus inspektori apmeklēja lauku saimniekus, brīdinot, ka sodi būs par prasību neievērošanu iespējamās putnu gripas gadījumā. Par tās saturu atbild iesūtītājs.

ko darīt, lai nopelnītu naudu mājās

Publicēšanas noteikumi Labs saturs.